Nowa, powstająca wyłącznie na konsolę Sony Playstation 3 gra InFamous miała zadebiutować na światowych rynkach w czerwcu tego roku. Jak się jednak okazało premiera została nieco przyspieszona i tytuł ten pojawi się już w maju. Skąd ten pośpiech? W czerwcu w sklepach pojawić się ma Prototype. Nie ma co ukrywać, że inFamous i dzieło studia Radical Entertainment wyglądają niemal bliźniaczo. W obydwu produkcjach mamy bohatera obdarzonego potężnymi mocami, rozległe miasto jako środowisko gry (a raczej rozwałki). Bardzo ciekawi nas, która z tych produkcji okaże się lepsza.

W Stanach Zjednoczonych InFamous zadebiutuje już 26 maja. Wcześniej, bo 21 amerykańscy posiadacze Playstation 3 będą mogli pograć demo tej ciekawej produkcji. Warto przy okazji wspomnieć, że ci gracze, którzy zamówią grę przed premierą (np. w sklepie Best Buy) będą mogli pobrać wersję demonstracyjną już 7 maja.

Co ciekawe osoby, które złożą pre-order otrzymają dostęp do „ekskluzywnej mocy” bohatera zwanej Gigawatowe Ostrza oraz będą mogli ubrać swojego awatara HOME w ciuszki rodem z gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Co ciekawe osoby, które złożą pre-order otrzymają dostęp do „ekskluzywnej mocy”

    A resta graczy pewnie będzie jąsobie mogłą kupić w Psn za dolara lub dwa, a potem kolejny dodatek np. rękawiczki dla bohatera i kapelusik za 3 dolary. Dodatkowe tryby zabawy po 3 dolki za sztukę itd. Zaczynam mieć dosyć idei DLC. Za 50 dolarów już nie dostajesz pełnej gry tylko 99% plus płać drobniaki za dodatki.

  2. to ze wcześniej wpuszczają tę grę to tylko zwykły chwyt marketingowy, patrzcie jacy jesteśmy dobrzy wypuścimy wam grę kilka dni wcześniej, a szkoda

  3. Jak się jednak kazało

    Co się kazało? Wyjść wcześniej? ;)Moim zdaniem Prototype wygląda blado przy inFamous. Tworzenie tylko na jedną konsolę znacznie pomaga w procesie developingu. Muszę też zgodzić się z zielonykaczuch- sprawa z DLC zaczyna robić naprawdę irytująca. Wykorzystują ograniczenia konsol, na PC nikt na coś takiego by się nie odważył- piraci nie zawahaliby się przed ściągnięciem nielegalnej wersji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here