A było nam tyle nie pisać o tych przełożonych premierach. Przez to nasze wywoływanie wilka z lasu musimy opublikować przykrego newsa. Unreal Tournament 3 na Playstation 3 pojawi się w sklepach dopiero w przyszłym roku. Przyczyn opóźnienia nie podano. Z całą pewnością Sony poczuło jednak ten cios. Nie dość, że ten tytuł zapowiadał się wybornie to jeszcze w parze z jego miodnością szła uroda. Na dodatek miał on szansę dać mocnego kopa usłudze sieciowej japońskiej firmy. Niestety na radosne fragowanie musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy. Przy okazji nadmieniamy, że w sieci krąży plotka o opóźnieniu premiery LittleBigPlanet. Kiedy dowiemy się czegoś więcej na ten temat damy wam znać.

Blondynek i kasy niestety nie znaleźliśmy. Trudno. Uda się następnym razem. Oby tylko Sony nie wzięło sobie do serca poprzedniego zdania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. To zaczyna być strasznie nudne :(. No, ale cóż. . . nie podoba się zawsze jest jakaś alternatywa PC&X360. Być może PS3 nie zasługuje na miano super konsoli tak jak to miało miejsce z królem PS2. Ja przestałem czekać. Gram w to co jest dostępne na innych platwormach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here