Do tych „byłych pracowników LucasArts” to ja zawsze podchodzę sceptycznie. Jeśli ktoś nie nazywa się Tim Schafer albo Ron Gilbert, to zawsze istnieje podejrzenie, że w LucasArtsie był sprzątaczem albo podawał kawę. W każdym razie Vampyre Story tworzone było – no właśnie – przez byłych LucasArtsowców, co teoretycznie powinno gwarantować wysokiej jakości produkt.

Z tego samego założenia wychodzi Autumn Moon Entertainment – firma ta ogłosiła właśnie, że wskrzesi projekt Vampyre Story, który ponad rok temu utknął w miejscu z podwodu braku funduszy. Producenci, skupieni wokół Vampyre Story już są bardzo podekscytowani faktem, że wkrótce otrzymają pieniądze i zapowiadają, że wrzucają drugi bieg. Bliższych informacji na razie nie ujawniają i przyrzekają, że kiedy tylko będzie coś do pokazania, Wampir przedstawi swe oblicze. Acha, mamy jeszcze za nich trzymać kciuki. No, okej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Tak bylo, tak bylo. Ale teraz musza sie plomyczki odbijac w blyszczacych powierzchniach i "wogle". Och ach. Sciema to jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here