Nie tak dawno temu ta właśnie organizacja praktycznie upewniła nas w przekonaniu, że drugi dodatek do World of Warcraft to Wrath of the Lich King. Chwilę wcześniej dociekliwi internauci znaleźli na jej stronach internetowych wpis mówiący o wersji demonstracyjnej Bioshock.

Tym razem na witrynie internetowej USK znajdziemy wpis mówiący o wersji demonstracyjnej Warhammer: Mark of Chaos, zmierzającej na Xboxa 360. Tytuł ten ma być pokazany na targach w Lipsku. Można w zasadzie potraktować tę informację jako pewnik. Mimo to wydawca tej pozycji nie skomentował informacji podawanych przez niemiecką organizację. Nie tak dawno temu recenzowaliśmy ten produkt na pecetach. Jeśli ciekawi was nasze zdanie na jego temat to jego recenzję znajdziecie po kliknięciu w te dwa słowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. A ja powiem,że grało mi się w niego całkiem przyjemnie. Jest łatwy, oddziały z bronią palną mają straszną przewagę nad innymi, przegrać jest trudno (ogólnie ma dużo niedociagnięć) a mimo wszystko jakiś taki fajny klimat z niego płynie. Skończyłem kampanię imperium i wziąłem się za chaos – na X0 nie zagram, ale gdyby ta pozycja trafiła do sklepów w jakiejś sensownej cenie (nie sądze żeby tak się stało) to w sumie można ją polecić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here