Jak zwykle w nasze ręce wpadają leciwe hity z PSOne. Tym razem są nimi pozycje takie jak N20 i Hardcore 4×4. Powinniście je móc nabyć za mniej niż dwadzieścia złotych. Oczywiście nie zapominajcie, że te tytuły uruchomicie na swoim PSP. W tej samej cenie, co dwie wymienione przed chwilą pozycje, na usłudze sieciowej Sony pojawia się kolejny dodatek do Motorstorm. Pisaliśmy o nim parę dni temu. Teraz więc informujemy jedynie, że można go kupić. I to już w zasadzie koniec ciekawych nowości, które japońska firma przygotowała na ten tydzień. Możemy tylko w telegraficznym skrócie wspomnieć o materiałach wideo z PixelJunk Monsters i Devil May Cry 4. Z tej ostatniej gry możecie również pobrać kilka tapet. Kto jeszcze tego nie robi powinien pomyśleć o przeniesieniu się do USA. Tam nowości z reguły są ciekawsze. Najważniejszy z kontynentów Sony wciąż traktuje po macoszemu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. DOkladnie szkoda ze kazdy region ma inaczej powinno byc wszystko na rownym poziomie ciekawe czy demko DEVILA 4 bedzie w Europie na czas czy znowusz przyjdzie tydzien albo wiecej czekac

  2. N20 jak i Hardcore4x4 mamy na PSS UK (nie ma ich na PSS PL). Darmowy dodatek do Folklore (pigly pack). Pewnie u jankesów jest lepiej ?No nie niewiem. Crash Bandicoot 2 z PS1Dema Super Stardust HD, Kane and Lynch:dead man (mamy je w Europie). Dodatki do Folklore (znane w EU), NFS Prostreet (Bugatti Veyron i McLaren F1) i do Rock Band (3 sztuki). Jeszcze 3 trailery i 2 themy z Pain.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here