Na dziś Sony przygotowało pokaźną ilość smakowitych nowości. Po uruchomieniu Playstation 3 będziemy mogli kupić takie gry jak Wolfenstein 3D (polecamy!), Puzzle Quest: Galactrix (również polecamy!) oraz Gunstar Heroes od SEGI (również polecamy, ale już z rozpędu). Czekać będzie na nas także wersja demonstracyjna gry Overlord 2, o której parę słów napisaliśmy kilka godzin temu.

Dla fanów kieszonsolki PSP przygotowano natomiast kilka ciekawych gier. Są nimi Ape Academy 2, Everybody's Golf 2, WipEout Pulse oraz Syphon Filter: Logan's Shadow.

Najwięcej nowości znajdziemy jednak w dziale dodatków. Tutaj czekają na nas darmowe Motorstorm Pacific Rift: Atlas Signature Livery Pack oraz darmowe misje do Dynasty Warriors Gundam 2. Zapłacić musimy natomiast za Big Surf Island do Burnout Paradise, Supremacy Pack do Tom Clancy's HAWX, Map Pack 2 do Call of Duty: World at War, Flash and Thunder Pack do Killzone 2, Weapon X Arena do X-Men Origins Wolverine oraz ICO and Shadow of the Colossus Costume Kit do LittleBigPlanet. Jak zawsze możemy też nabyć dodatkowe utwory do Rock Band (Iron Maiden Pack) oraz Guitar Hero World Tour (European Track Pack 6). Nie zabrakło też świeżych zwiastunów z gier Battlefield 1943, PAINalympics oraz Fat Princess.

Największą nowością jest jednak start usługi VidZone, którą zapowiedziano w trakcie tegorocznego E3. Jest to darmowa część PSN, w której znajdziemy utwory muzyczne (i towarzyszące im wideoklipy) znanych wykonawców. Na dobry początek Sony obiecało, że będziemy mogli przesłuchać tysiące darmowych kawałków. Nie zamierzamy ich jednak liczyć, więc wierzymy japońskiej firmie na słowo. Najnowszą aktualizację Playstation Network śmiało można jednak uznać za udaną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Heh, po tym jak po 3 godzinach udało mi się ściągnąć demo Overlord II, to czuję się zobowiązany by ostrzec innych użytkowników. Radzę go nie ściągać chyba że jesteście takimi fanami Overlord’a jakimi są fani Halo!! Gra jest koszmarna – szczególnie grafika; poza tym gameplay również nie jest lepszy. Podczas gry nie widziałem o co chodzi i dlaczego mam kogoś tam uwolnić, musiałem to zrobić bo gra mnie zmusiła. Jednym słowem gra do mnie nie trafiła kompletnie, a wiązałem z nią dość spore oczekiwania. Fakt to tylko demo, ale skutecznie zraziło mnie do tej gry. Takie mam o niej zdanie.

  2. Ale dosiadanie wilka w tym demie jest zabawne ;)Ja tam polecam demo Heavy Wepon (PSS US). Prosta przyjemna strzelanka (jest tez Bomberman ultra). Co do VidZone, strata czasu bo i tak NIE dziala :(„Error occurred during the country checking process” i tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here