Hasło na ten weekend: nadrabianie zaległości! Za nami jeden z najbardziej nietypowych tygodni. Od ostatniego Weekendowego Grania działo się wiele w większości ze sfer naszego życia, a chyba nie ma w Polsce osoby, która nie zostałaby zalana przytłaczającymi doniesieniami ze strony mediów. Żyć trzeba jednak dalej, z większą uwagą na przeszłe i nadchodzące decyzje, ale czy inaczej?

Przede wszystkim wspomniane nadrabianie zaległości odnosi się do tekstów, które będę tworzył przez sobotę i niedzielę. Mowa też o Heavy Rain, na które zabrakło jednak czasu tydzień temu. I o „Zbieraczu Burz”, który cierpliwie czeka na mnie na półce. Ale weekend to tym razem okazja dla mnie, by spotkać się z kilkoma osobami, których nie widziałem od wieków.

Jak tym razem prezentują się wasze plany, drodzy Wikingowie? Co możecie polecić tym razem innym użytkownikom?

W ramach dodatku mamy dziś dla Was…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Ja wreszcie kupiłem sobie PS3 :). Na razie cały czas męczę Little Big Planet po sieci, nie ruszyłem prawie kampanii – a gra i tak jest niesamowita! Nie ma to jak porządny shark attack :D. Poza tym – Infamous. Spodziewałem się czegoś lepszego (mimo wszystko Prototype bardziej przypadł mi do gustu) ale na pewno grę skończę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie zbyt krótka. Miałem sobie kupić jeszcze Conviction na xboxa, ale chyba poczekam aż stanieje. widzę dosyć tanio są obie części Resistance, Killzone 2, Uncharted. . . Chyba więc na razie skupię się na mojej nowej zabawce :]

  2. Wreszcie kupiłem sobie GTA 4,moja pierwsza gra z tej serii no wciągnęła mnie na całego. Jestem nią zachwycony. Żałuję że nie kupiłem jej wcześniej. Po za tym na pewno znajdę trochę czasu dla TDU i Race On,przy okazji dzięki City za jej wydanie.

    • khedron68 jeśli chodzi o TDU to jak najbardziej, szukam osób do pogrania online 😛

      Przykro mi ale nie skorzystam z twojej propozycji. Gra niestety chodzi tylko offline. Podobno tak mają wszyscy posiadacze W7.

  3. A ja nie rozumiem co wszyscy się tak zachwycają tym TDU. Co prawda pograłem tylko w demo i to na X360, ale sam model jazdy i plastik mnie odrzuca. . . Może to się jakoś różni na PC?Natomiast ja w weekend pogram w Zeldę: PH oraz zbuduję osadę w Anno ; ). Weekend przedłuży mi się wręcz do poniedziałku, bo zwiałem z Krakowa z wiadomych przyczyn, a w niedzielę przecież nie dostanę się do miasta ;].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here