Niestety póki co współczesnymi samolotami bojowymi polatają tylko i wyłącznie posiadacze sprzętu Microsoftu. Wersja demonstracyjna HAWX jest kolejnym demem wydanym na zasadach czasowej wyłączności. Jej wydawca, francuski Ubisoft, nie zdradził kiedy tytuł ten przetestują osoby bawiące się przy Playstation 3 albo pecetach.

W demie znajdziemy dwie misje. Pierwsza z nich – Operation: Off Certification – jest jednocześnie samouczkiem. Druga – Operation: Glass Hammer – pozwoli nam polatać nad Rio de Janeiro. Ubisoft w próbce możliwości gry udostępni trzy samoloty. Będą to Su-35 Super Flanker, AV-8B Harrier II oraz F-16A Fighting Falcon, którymi poprzecinamy niebo również w trybie co-op (maksymalnie czterech graczy). Wszystkich miłośników lotnictwa jak zawsze zachęcamy do napisania kilku słów na temat dema, kiedy już lepiej je poznacie albo je ukończycie.

Aktualizacja: Wersja demonstracyjna gry w ten czwartek powinna wylądować na Playstation Network.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Skończyłem demo. Nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony do tej produkcji, nigdy nie przepadałem za „arcade” strzelankami w których sterujemy samolotem i strzelamy do wszystkiego co się rusza. Nie lubię też trudnych symulatorów, z bólem głowy wspominam starego F22-Raptor. H. A. W. X jednak mi się spodobał. Nie jest to totalny arcade, do symulatorów jednak bym go nie zaliczył. Gra się szybko i przyjemnie – skończyłem dwie misje znajdujące się w demie – i chcę więcej. Może gdy gra będzie tania (pewnie za rok :D) – kupię. Śliczna grafika i przyjemny gameplay – Ubisoft Romania stworzył porządną grę. Polecam zassanie i wypróbowanie dema 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here