Posiadacze japońskiego superkomputera będą musieli poczekać na ten mikrododatek do czwartku. Niestety na posiadaczy pecetowej kopii gry czeka zła wiadomość. Wydawca Wheelmana, francuski Ubisoft po raz kolejny uznał, że pieniądze miłośników pecetów są mniej warte i w chwili obecnej nie zamierza wydać tego mikrododatku na „blaszakach”. Przedstawiciele firmy dodali jednak, że w chwili obecnej „badają wszystkie dostępne rozwiązania”. Naiwni mogą więc wierzyć w to, że wcześniej czy później ten dodatek zostanie jednak wydany na pecetach. My pamiętamy jak skończyła się historia z DLC do Prince of Persia, więc na pewno nie będziemy wypatrywali tego rozszerzenia na komputerach osobistych.

Osoby grające na konsolach otrzymają natomiast pięć nowych misji, które wyceniono na 400 Microsoft Points lub 5$ na PSN. Jedno dodatkowe zadanie będzie można pobrać za darmo. Płatne misje umieszczone w mikrododatku Premium Street Showdown Pack to: Showdown in Museu Nacional, Showdown in Passeig De Gracia, Showdown in Grand Theatre De Liceu, Showdown in Cathedral De La Seu i Showdown in Placa De Catalunya. Za darmo możemy natomiast pobrać Showdown in Avinguda Del Paral-lel.

Za kilka chwil obok tego newsa zobaczycie pierwsze fotki z tego DLC. Osoby, które myślą o wydaniu na niego swoich oszczędności powinny zajrzeć do naszej galerii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here