W wywiadzie dla magazynu Wired, Rein nie zgodził się z twierdzeniem, jakoby patche dedykowane produkcjom konsolowym zacierały granicę pomiędzy światem konsol i komputerów osobistych. Zdaniem Reina, patche oraz dodatki są świetnym rozwiązaniem dla producentów, którzy nie zdążyli dopieścić swojej produkcji, oraz przedłużają żywotność gier: „Złą stroną tego wszystkiego jest to, że ludzie mówią: ‘Wprowadziliście PC-towe patchowanie na rynek konsol'. Ale nie ma w tym nic złego, gdy masz możliwość naprawienie tego, co za pierwszym razem nie poszło po twojej myśli, lub gdy istnieje możliwość dodania nowych elementów rozgrywki”.

W wywiadzie Rein nie poprzestał na komentarzach odnośnie patchowania. Zdaniem wice-prezesa Epic Games, najnowszy Unreal Tournament 3 będzie w znacznym stopniu korzystał z twardego dysku i pochwalił decyzję SONY o wbudowaniu HDD na stałe do konsoli. Posiadacze Xboxów 360, jeśli będą chcieli czerpać maksimum przyjemności z gry, będą musieli dokupić twardy dysk, o ile go nie posiadają.

Współzałożyciel Epic Games przyznał, że firma nie ma zamiaru opracowywać gier na Wii, ponieważ Unreal Engine 3 został stworzony „pod kątem konsol next-gen oraz wysokiej rozdzielczości”. Przewrotnie jednak dodał, że firma jest obecna duchem na konsoli Nintendo, ponieważ takie gry jak Red Steel, czy Splinter Cell, korzystają z poprzedniej generacji silnika Epic Games.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. a szczególnie Slrinter Cell 🙂 grałem na tym Wii chwilke i powiem że nie wciągnęło mnie (Wii Sports kręgle jest ok :), pomijam fakt wyglądu bo to nie o to chodzi w tej konsoli . . . .

  2. Bardzo śmieszne !, dlaczego mam ładować na dysk (pierdoły) poprawki i go zapychać tylko dla tego, że gra jest niedorobiona!. No sorry bardzo ale kupując grę płacę za pełnowartościowy produkt a nie pokaleczonego kurczaka !. Gry na konsole słyneły z tego że były w 99. 9 % dopracowane i to ich wyróżniało od PC-towych gier. Oczywiście jestem za!, różnego rodzaju dodatkami (mapy, pojazdy itp. ) czy modami to zawsze umila rozgrywkę, grę, ale patch na kosole !! w dupie sie im poprzewracało!. Niech robią grę 10 lat! ale mam być dopracowana, nie !? to niech spadają i wezmą się za zbieraniem truskawek!. No! 🙂 Zwalniam was !!! pierdoły 🙂

  3. Takie patche były by może ulepszeniami gier ale zmienia to całkowicie „legende” gier konsolowych . Zawsze wiadomo było że Pc miał więcej dodatków itp . No ale „małe dodatki” map itp na konsolach by się napewno przydały . Np. w Tony Hawk gdy grało się na ps2 w sieci można było ściągać mapy ubrania itp . I to jakiś jest plus i dlatego takie coś powinno być , ale niemówmy zaraz o taki patchach bo konsole stracą na swojej wartości i skończą jak Pcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here