Jeszcze nie zaczęło się E3, a my nie możemy się wygrzebać spod niesamowitej ilości plików wideo, które dzisiaj pojawiły się w sieci. Choć nasz news poświęcony jest RPGom, to na dobry początek zachęcamy was do sprawdzenia klipów z Brutal Legend i Lost Planet 2. W pierwszym z dwóch plików zobaczymy pogaduszki przy ognisku. W drugim, wbrew temu co możecie myśleć, nie pokazano pokrytej lodem planety. Mamy za to jeszcze więcej ognia i akcji. Rzućcie okiem na te pliki a my zajmiemy się opisywaniem kolejnych materiałów filmowych.

W kolejce czekają przecież takie potencjalne hity jak Dragon Age: Origins i White Knight Chronicles. W klipie z produkcji Level 5 zapoznamy się z historią magicznej zbroi, którą założy na siebie bohater gry. Studio BioWare wprowadza nas natomiast w klimat swojej produkcji przy pomocy kolejnego krwawego klipu, w którym Szary Strażnik staje naprzeciwko całej armii krwiożerczych bestii.

Ostatni z pokazywanych w tym newsie materiałów filmowych pochodzi z Marvel Ultimate Alliance 2. Twórcy tej produkcji pokazują nam dziesiątki komiksowych superbohaterów, z którymi spotkamy się w grze. Wielbiciele komiksów nie mogą przegapić klipu z gry, która do sklepów trafi już we wrześniu tego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Brutal Legend-Zapowiada się ciekawie. Lost Planet 2-Trailer bardzo epicki. Poczułem się jak w Gears of War. White Knight Chronicles-Tu też szykuje się epicka gra. Ale grafika wydała mi się dość słaba. Dragon Origins-Trailer mroczny i brutalny ale zabrakło fragmentów z gameplaya. W sumie nic specjalnego,trailer jak większość rpg. Jedynie muzyka się wyróżniała. Ostatnia gra mnie nie interesuje.

  2. Nie ,nie tylko ja tak mówie . Ale równierz to mówia rózni dziennikarze czy pisam czy strony. Które uważaja Bioware za mistrzów RPG a o takim Squeresoft czy Level 5 milczą.

  3. Opanuj się xanon bo jeśli już wjeżdżasz na taki temat to chciałbym cię poinformować że szanowany serwis ign umieścił Chrono trigger i Finalk fantasy 7 znacznie wyżej niż jakiegokolwiek klasycznego rpg na swojej liście top 100 wszechczasów. Final fantasy 7 na Gamerankings ma srednią 93 procent podobnie jak reszta finali. Jak widzisz większość recenzentów docenia kunszt Jrpg a ty z swoimi specami to się możesz schować. Btw kogo niby tam masz?Clicka?

  4. A ty się schowaj ze swoimi żółtkowymi szajsami . I tak klasyczne były pierwsze i np. taki BG prześciga o lata świetlene takie szajsy dla małoltów jak jakis tam Trriger. Nie sugeruj sie ocenami ,i popularnościa bo one o jakości nie świadczą. Ale idx ogladaj śmierc Aeris twojej miłości życia i Clouda twojego autorytetu.

  5. Xanon czy ja cię przypadkiem nie znam z filmweb?Aha i nie mów tego tylko mi a milionom graczy na świecie i setką recenzentów którym jrpg się podobają i wystawiają im wysokie noty. Powiedz to też wynikom sprzedaży final fantasy 7 które w przedbiegach przewyższają Baldurs gata 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here