W ostatnim czasie mieliśmy już sporo materiałów wideo dotyczących drugiej odsłony wiedźmina, ale na ogół pokazywano nam wersję angielską. Teraz możemy sobie odsłuchać sample z wersji PL. Poniżej znajdziecie aż czternaście sztuk sampli. Posłuchajcie jak po naszemu gada Zoltan, Triss oraz oczywiście Geralt. Mam wrażenie, że sam Biały Wilk wypadł dość mdło na tle innych postaci. No, ale zawsze lubiłem Zoltana, a „kundel bury” w wykonaniu strażnika po prostu mnie rozbroił. Dam sobie rękę uciąć, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów PL będzie brzmiał po prostu rewelacyjnie! Zresztą przekonajcie się sami i posłuchajcie. Tylko o co chodzi z tym „wisiorem”? Boimy się nawet pomyśleć.

Na deser kolejny materiał wideo w którym Tomasz Gop i reszta ekipy Redów kolejny raz opowiadają o grze. Mamy tez kolejną plotkę dotyczącą konsolowego Witchera 2. Według „Rzepy” gra pojawi się na Xboksie 360 pod koniec tego roku.

Premiera Wiedźmina 2 już w maju. A teraz już oglądajcie i słuchajcie!

Wiedźmin 2 – polskie nagrania by CDProjekt

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. Nareszcie. Dobrze usłyszeć stare głosy. Angielska wersja wypada przy tym blado i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Wow, więc jednak będzie na X’a? Ciekawe kiedy zmienią zdanie.

  Tylko o co chodzi z tym „wisiorem”?

  Utrzymujmy, że posadził egzotycznego kwiatka 😛

  • Nareszcie. Dobrze usłyszeć stare głosy. Angielska wersja wypada przy tym blado i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

   Dokładnie :)Niby brak zaskoczenia, bo te same osoby podkładają głosy pod te same postaci, ale dobrze wiedzieć, że trzymają poziom 🙂 A ta cenzura, to mam nadzieję, że tylko tak jednorazowo dla klimatu dodana :PJeszcze tylko niech popracują nad animacjami (nie zapomnę nigdy, jak dopadłem Azara Javeda w jaskinii i podczas rozmowy z nim jakaś postać w tle podskakiwała jak małpa z petardą w zadku, burząc przy okazji cały klimat sytuacji) a gra będzie przednia. Trochę w to wątpię, ale może coś jednak zwojują, bo z tego co wiem, to są świadomi tych problemów, a to już coś.

 2. Wiedźmin wypadł dobrze, nie blado. Ton głosu pana Rozenka pasuje idealnie do postaci Geralta. Wiedząc jak dobrze się on spisał w jedynce nie mam cienia wątpliwości, że tak będzie w sequelu. Reszta jest świetna, szczególnie Zoltan. Kolorytu tej grze będa dodawać takie postaci poboczne jak pan strażnik z sampla numer 7. To następca Mikula, który mnie niszczył swoim językiem i tekstami w pierwszym akcie jedynki.

 3. Zoltan miażdżył w jedynce, a z tego co słychać, w sequelu będzie miazga do potęgi. Geralt podobnie, głos Rozenka jest idealny, nie wiem czy dało by się znaleźć lepszy.

  • Jak tu kupić LA Noire i W2 tak żeby się zona nie dowiedziała 😀

   Przy użyciu skilla „persuasion” wmówić jej, że gry były dołączone do chipsów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here