Podawaliśmy już kilka miesięcy temu minimalne wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, ale dziś CD Projekt za pośrednictwem serwisu Polygamia (będącego częścią koncernu Agora – koproducenta gry) ujawnił oficjalne wymagania sprzętowe tej produkcji. Aby odpalić drugiego „Wieśka” i cieszyć się nim w pełni będzie potrzebny czterordzeniowy procesor i karta graficzna pokroju GeForce GTX 260. Nie jest zatem źle.

Poniżej podane przez CDP wymagania zalecane gry Wiedźmin 2. Do majowej premiery zostało jeszcze trochę czasu tak więc macie jeszcze czas na jakąś małą modernizację swoich komputerów.

Procesor: Intel Quad Core lub jego odpowiednik ze stajni AMD

Pamięć RAM: 3 GB dla Windows XP, 4 GB dla Vista/Windows 7

Karta graficzna: GeForce GTX 260/ Radeon 4850 z 1 GB pamięci (?)

HDD: 16 gigabajtów wolnej przestrzeni na dysku twardym

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Mieszczę się. Akurat mam Phenoma x4 i HD4580 1GB (jak widać, istnieje :p)Ciekawe jak te zalecenia mają się do stabilnych 1080p przy przyzwoitej jakości. . . ?

  2. Od samego poczatku sprzedawali HD4850 z 1GB. Sam takiego mialem. Ogolnie to wymagania standardowe jak na dzisiejsze pozycje. Opisana zalecana konfiguracja ma 3 lata juz, wiec nie ma co narzekac. Ciekawe czy dali tego Quada ot tak po prostu, czy gra na prawde bedzie potrafila wykorzystac wielowatkowosc.

  3. dziś CD Projekt za pośrednictwem serwisu Polygamia (będącego częścią koncernu Agora – koproducenta gry)

    W niedzielę JAŚNIEPAN Kot wychodząc z kościoła da żebrakowi dychę. Dzięki temu będę mógł się czuć KOPRODUCENTEM jego obiadu to mniej więcej na takiej zasadzie się odbywa już pisząc bez żartów. inna rzecz, że mamy takie kuriozum jak wciskanie na siłę informacji o pecetowej grze na wortal konsolowy. Co obserwując z rozbawieniem irytuje gawiedź tam przebywającą.

  4. Ten dzaidek to ma z tobą ciężki żywot ;)Kocie wspomniany wortal konsolowy juz nim nie jest. Jest kolejnym generycznym, chujowym brukowcem Agory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here