INFORMACJA PRASOWA

Każdy, kto nie natknął się do tej pory na plakaty wyborcze kandydata, powinien odwiedzić stronę www.geralt.pl i zapoznać się z jego programem. Warto głosować na Geralta – przyjdzie i zrobi w końcu porządek!

Niezależny kandydat do sejmu – Geralt z Rivii – to gwarancja przywrócenia w kraju porządku i ładu. Wszak nie od dziś wiadomo, że w eliminowaniu problemów wiedźmini nie mają sobie równych. Trudno więc zaprzeczyć – każdy, komu zależy na zabójczo skutecznych działaniach i dosłownego wyeliminowania z Polski całego zła, powinien głosować na Geralta!

Poniżej przykłady plakatów wyborczych które zawisły już w kilku miastach Polsce.

http://www.gram.pl/upl/news/120071010151312.jpg
http://www.gram.pl/upl/news/20071010152106.jpg
http://www.gram.pl/upl/news/20071010152126.jpg
http://www.gram.pl/upl/news/20071010152150.jpg

Na stronie kandydata, w zakładce „debata” można przyłączyć się do dyskusji nt. Geralta jako niezależnego kandydata do parlamentu oraz skomentować jego program wyborczy. Dzięki opiniom wyborców, wiedźmin może jeszcze lepiej przygotować się do zmieniania kraju. Wśród różnych wątków sztab wyborczy Geralta zastanawia się również, czy ktoś taki jak Geralt – poradzi sobie w dzisiejszym sejmie:

„Sejm to polityka, krasomówstwo, układy i układziki, wywracanie kota ogonem i dzielenie włosa na czworo. Zmiana barw i poglądów z dnia na dzień jest normą, a brak konkretnej wiedzy wymaganej na danym stanowisku – standardem. Czy ktoś tak prostolinijny, ale i zdrowo myślący, nie znoszący fałszu, może skutecznie zajmować się polityką i działać dla dobra kraju?”

Z okazji kampanii wyborczej Geralta ruszył konkurs, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody! Wystarczy stworzyć plakat wyborczy Geralta i przesłać go na adres kandydat@thewitcher.com.

Więcej informacji pod adresem www.geralt.pl, w dziale „Zrób coś dla Polski”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Jest już partia ĄĘ, teraz Geralt z Rivii. Mi się wydaje, że tego typu „kwiatki” to reakcja ludzi mądrych na to co dzieje się w naszej polityce – a dzieje się bardzo źle.

  2. Jest już partia ĄĘ, teraz Geralt z Rivii. Mi się wydaje, że tego typu „kwiatki” to reakcja ludzi mądrych na to co dzieje się w naszej polityce – a dzieje się bardzo źle.

    Ludzie mądrzy, tak? A to cale ĄĘ nie jest czasem inicjatywa Szymona Majewskiego? Jesli on zalicza sie do ludzi madrych to. . . well. . . zaczynam sie bac. A co do pomyslu z kandydatura Geralta z Rivii. . . moim zdaniem, eufemistycznie mowiac, pomysl ekscentryczny

    • Tak to jest jak się próbuje za mocno. Ani to śmieszne, ani profesjonalne.

      Strach przed zwyciestwem takiego ciekawego kandydata 😉 ? To uroki demokracji. . . co do samej akcji dość ciekawa i śmieszna.

  3. Thomas, wg. mnie – jeśli marketing to z głową i smakiem. Patenty typu kampania reklamowa Halo3 z nekrologami Master Chiefa obok nekrologów partyzantów AK w Warszawie, to kampania niska i żenująca. Witcherowy patent z analogią do wyborów nie jest już tak agresywny i kontrowersyjny, ale nadal pachnie mi to brakiem pomysłu i rozwadnianiem koncepcji. Zamiast wymyślić coś z jajem – jadą na polityce, która w naszym kraju kojarzy się negatywnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here