INFORMACJA PRASOWA

Materiał ten nieco dokładniej niż dotychczas prezentuje samą grę, pokazując prowadzenie dialogów, dokonywanie istotnych dla fabuły wyborów i walkę – zarówno mieczem, jak i na pięści. Warto się z nim zapoznać również po to, by poczuć klimat i charakter świata w którym żyje Wiedźmin.

Film gameplayowy jest dostępny pod adresem:

ftp://ftp.thewitcher.com/pl/wiedzmin/video/wiedzmin_pl_video_quest_gameplay_wmv.zip

Wiedźmin, pierwsza gra RPG na motywach twórczości Andrzeja Sapkowskiego, zadebiutuje w Polsce i na Zachodzie już w październiku. Dzięki wykorzystaniu barwnego, interesującego i dobrze opisanego świata gra wyróżniać się będzie spośród innych produkcji tego typu, a oryginalny system walki i wciągająca fabuła zapewnić jej mają miejsce wśród największych hitów gatunku.

Więcej informacji pod adresem www.thewitcher.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

  1. Wystarczy wejść na stronę wiedżminową i tam jest link z kolei do ftpa na WP, proszę – ten dla odmiany działa. Ciekawie to wygląda, chociaż kawałek jest trochę wyrwany z kontekstu i nie wiadomo, kto, po co, z kim i za ile. Walka wygląda bardzo fajnie, dialogi mają tą przyjemną iskrę, jedynie głosy w wersji angielskiej są. . . hmmm. . . srogie. :] A, no i twarz Geralta przypomina mi coraz bardziej fizjonomię Rybiookiego z Trochę poświęcenia, ale przecież mają to poprawić. ;)Ogólnie – jestem o tą grę spokojny. :]

  2. A ja wprost przeciwnie – gra wyglądała na świetną do czasu. . . „game paused” w środku walki! Przecież to jakieś nieporozumienie. Walczymy sobie, nagle przerywamy walkę i zastanawiamy się kogo zaatakować, albo jaką miksturę użyć? W tym momencie gra dla mnie straciła wiele uroku 🙁

  3. Aktywna pauza w dzisiejszych czasach to nic nowego. Sam nie jestem jej zwolennikiem, ale nigdy nie przekreślę gry, bo jest w niej taka opcja. Nawet jak jest taka możliwość to raczej z niej nie korzystam. Chyba, że nie daję zupełnie rady. Sprawa jest dość prosta. Jeżeli lubisz takie rozwiązania to możesz je używać a jak nie to opuszczasz sobie. Nikt na przymus tego Ci nie wciśnie.

  4. W dzisiejszych czasach brak pauzy w RPG to poważne faux pas 😉 co dla mnie jest kompletną bzdurą ale dziwić się już przestałem.

  5. Ech, poprawcie linka. Ten ma spację przed „wmv. zip”. W normalnym browserze wystarczyłoby dwuklikiem zaznaczyć adres i przejść pod niego, tymczasem trzeba się bawić w ręczne usuwanie tego niedobrego znaku o numerze 20 :>

  6. Biorę pożyczkę z banku żeby tylko to mieć. . . 🙂 Przez długi czas odpuszczałem sobie oglądanie materiałów żeby nie psuć sobie radochy po odpaleniu gry. Teraz się skusiłem – po tym tytule rośnie moja wiara w to, że Polacy JEDNAK potrafią. Po wydaniu gry chciałbym, żeby zabrali się za kolejne produkcje (niekoniecznie RPG) bo coś mi mówi, że kolejne gry także powinni mieć dobre 😉

  7. to nie jest pierwsza dobra polska gra więc nie przesadzajmy. . . zresztą zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie w praniu, bo poprzednie filmiki nie pokazywały aż tak dynamicznej walki (była zdecydowanie bardziej toporna), więc pytanie czy był to efekt wczesnej wersji gry, czy może znacznie mniejszych umiejętności gracza. . . zobaczymy. . . w tym filmiku nie podobają mi się tylko postaci w czasie dialogów. . . moim zdaniem mają strasznie nienaturalne ułożenie ciała (te ramiona są jakieś takie. . . sztuczne), ale cała reszta zapowiada się miodnie. . . jeśli fabuła będzie interesująca, to powstanie niezła gierka. . boję się tylko, że być może za bardzo. . . w naszych klimatach (wiadomo amierykańce i inne takie sileniem mózgownicy nie lubią się zajmować). . . pożyjemy zobaczymy. . .

  8. Aktywna pauza zabija realizm w czasie walki – oczywiście można nie używać, ale posiadanie takiej opcji korci 🙂 Jakoś wolę spocić się kombinując jakby tu hordę przeciwników załatwić, niż przerwać walkę w środku zadymy „przepraszam panowie, ale muszę zmienić broń i napić się eliksiru”, po czym walnąć dwa razy i znowu przerwać „ops! zapomniałem rzucić na was czaru – poczekajcie chwilkę”. Patrząc na „Wiedźmina” nieodparcie porównuję go z „Gothic”. Jak uda mi się zagrać w „Wiedźmina” będę mógł powiedzieć coś więcej. W tej chwili pozostaje tylko oglądanie filmików z gry, słuchanie muzyki, a to nie pozwala na pełną ocenę. Osobiście nie podchodzę do tej gry w jakiś specjalny sposób – ot, gra jak inne. Nie czuję dreszczyku emocji na myśl, że to na podstawie Sapkowskiego i gra musi mi się podobać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here