Zespoły MTV, Apple Corps oraz odpowiadającego za Rock Band Harmonix ogłosiły, iż współpracują nad stworzeniem zupełnie nowej gry, w całości poświęconej właśnie Beatlesom. Jej premiery jednak spodziewać możemy się dopiero na następne Święta Bożego Narodzenia, a o platformach docelowych, czy samej mechanice rozgrywki twórcy nie chcą jeszcze nawet wspominać. Można natomiast przewidzieć, iż będzie ona dość podobna do tej, którą znamy właśnie ze wspomnianego RB. Tym bardziej, że z tytułem o ekipie Johna Lennona, Paula McCartney, Ringo Starra oraz George’a Harrisona współpracować mają kontrolery z Rock Band.

Alex Rigopulos i Jeff Jones, prezesowie odpowiednio Harmonix oraz Apple Corps zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy o swoim wspólnym projekcie, dość pompatycznie nazywając go empiryczną podróżą przez historię zespołu. Nie mniej górnolotnym określeniem było stwierdzenie, że wizualna eksploracja wizerunku Beatlesów to spora część tego projektu.

Z tonu nie spuszczał również Van Toffler z MTV. Powiedział on, iż gra ma błogosławieństwo byłych członków zespołu oraz związanych z nim osób, jak na przykład Yoko Ono (żona Johna Lennona). Dodał też, że za oprawę audio w tym tytule odpowiadał będzie Giles Martin – syn George’a, który pracował dla ekipy z Liverpoolu jako producent. Dostarczymy ostateczną platformę dla kolejnych generacji fanów, by zaczęli swoje własne romanse z The Beatles. podsumował Van Toffler.

Z całym szacunkiem dla całej trójki panów – zamiast tego wszystkiego chyba jednak wolelibyśmy usłyszeć jakieś istotne konkrety, ale na to przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here