Uncharted: Drake’s Fortune ukazało się pod koniec zeszłego roku i z miejsca stało się jedną z najważniejszych gier na wyłączność dla PlayStation 3. Ten tytuł z gatunku action-adventure opowiadał historię Nathana Drake’a, który wraz z Eleną Fisher i Victorem Sullivanem wyruszył poszukiwać legendarnego skarbu El Dorado. Na początku grudnia Naughty Dog zapowiedziało kolejną część przygód Nathana, zatytułowaną Uncharted 2: Among Thieves. Jej fabuła obracać się będzie wokół poszukiwania okrętów samego Marco Polo.

Twórcy gry twierdzą, że w przeciwieństwie do poprzedniej odsłony, wykorzysta ona pełnię możliwości, dawanych przez PlayStation 3. Ekipa ND obiecuje również, że znacznej poprawie ulegnie walka, ze szczególnym wskazaniem na dynamizm pojedynków toczonych bez użycia broni oraz wygodę uczestnictwa w strzelaninach. Ponadto, wiemy już, iż w Among Thieves pojawi się nowa postać kobieca – Chloe Frazer, grana przez znaną ze Stargate SG-1 oraz Farscape Claudię Black.

Na więcej informacji musimy czekać do 14 grudnia, czyli najbliższej niedzieli. Wtedy to odbędzie się impreza 2008 Video Game Awarads, gdzie Naughty Dog zamierza zaprezentować Uncharted 2: Among Thieves, wraz z kolejnymi wieściami dotyczącymi tejże produkcji. My już nie możemy się doczekać!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Jedynka była doskonała więc mam powody czekać na drugą część z wywalonym jęzorem 😉 Ale to 100%. . . Zbyt piękne żeby było prawdziwe; nawet gościom od Killzone 2 się nie udało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here