Wciel się w rolę odważnych i pomysłowych samochodów. Poczuj smak zwycięstwa, albo zapach spalonej gumy, dzięki nowej grze, opartej na filmie ze srebrnego ekranu o tym samym tytule.

Jeżeli wierzyć doniesieniom developerów, premiera Nintendo Wii odbędzie się jeszcze na przełomie października i listopada. To właśnie na ten okres większość twórców gier przygotowuje swoje gry.

Nintendo postanowiło ukrywać swoje plany odnośnie rynkowego debiutu Wii. Do dzisiaj nie ogłoszono ani ceny systemu ani dokładnej daty ukazania się go na rynku. Jeżeli wierzyć plotkom, Nintendo będzie chciało odebrać klientów Playstation 3, które ma pojawić się na sklepowych półkach 17 listopada. Wcześniejszy start w połączeniu z dużo niższą ceną (około 250$ za Wii w porównaniu do 500-600$ za Playstation 3) może sprawić, że Nintendo podkopie trochę start konkurenta.

Inne plotki wskazują, że już za dwa miesiące wszystko się wyjaśni. Podczas sierpniowych targów w Lipsku Nintendo miałoby wyjaśnić wszystkie niewiadome, dotyczące nowej konsoli. W tym oczywiście dokładną cenę Wii. Póki co wiadomo jedynie, że konsola na pewno będzie kosztować poniżej 250$. Nie wiadomo natomiast, co znajdziemy otwierając pudełko. Czy będzie to tylko konsola i kontroler, czy w zestawie znajdą się jakieś gry, albo przystawka nunchaku, okaże się dopiero wtedy kiedy Nintendo uzna to za stosowne. Wszystko wskazuje na to, że uzna tak w sierpniu, podczas niemieckich targów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMicro Machines V4 gotowe!
Następny artykułCały ten hype

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here