Firma Zootfly ogłosiła, iż w niedalekiej przyszłości zagramy w grę na podstawie komiksów Mr. T. Słynny B.A. Baracus z Drużyny A otrzyma swoją własną grę komputerową, która bazuje na komiksie o przygodach aktora, grającego rolę członka serialowej Drużyny. Dalej jest jednak jeszcze lepiej.

W produkcji, której tytułu jeszcze nie znamy (strzelamy, że będzie to Mr. T: The Game) dzielny Amerykanin przeciwstawi się machinie wojennej nazistów. Gigantyczne, mechaniczne maszyny śmierci (sic!) trzeciej rzeszy pokonamy między innymi w zaginionych miastach i lasach w Ameryce Południowej. Walczyć będziemy również w fabrykach i bazach wojskowych. Zapomnijcie więc o tamtym tytule. Pozycja ta na pewno zostanie zapamiętana jako „Mr. T* Versus the Gigantic Nazi Killer Machines (from outer space)”

Jeśli w tym momencie trzymacie się za brzuch, bo boli was od śmiechu, to zaraz spadniecie z krzesła. Do drużyny Pana T dołączy nie kto inny jak Will Wright, twórca takich gier jak The Sims czy Spore. W grze wciela się on w postać genialnego genetyka, uprowadzonego przez nazistów.

Przygody Pana T i Pana W mają być wybuchową mieszanką akcji, bijatyk, elementów platformowych i łamigłówek. W tytuł ten zagramy na konsolach Xbox 360, Playstation 3, Nintendo Wii oraz pecetach. Możemy być jednak pewni przeniesienia tej pozycji na pozostałe platformy, a nawet powstania jej kolejnej części. Taka gra po prostu musi się sprzedać. Prawda?

*With a little help from Will Wright

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here