2K Sports, oddział Take 2 Interactive Software, poinformowało, że na okładce przygotowywanej właśnie gry NHL 2K7 pojawi się nie kto inny, jak zawodnik San Jose Sharks - Joe Thornton.

Informacja prasowa City Interactive

To miała być zwykła misja, a przerodziła się w wojnę …

Kolumbia. Pola koki strzeżone przez najlepszych najemników, jakich można kupić. To miała być zwykła misja a przerodziła się w wojnę…

Wszystko zaczęło się bardzo spokojnie. Jednostki sił specjalnych niszczyły pola koki na wschód od Bogoty, kiedy ktoś otworzył do nich ogień z karabinów maszynowych. Armia natknęła się na strefę wpływów kartelu Bendictions, największego i najokrutniejszego w Kolumbii. Chwilę później rozpętało się piekło.

Jako Jack Jeffers, kapitan oddziałów specjalnych, dostałeś rozkaz wyeliminować narkotykowych bossów i zaprowadzić spokój w regionie. Znakomicie wyposażony w najnowocześniejszą broń staniesz oko w oko z przeważającymi siłami wroga, dysponującego czołgami, rakietami, a nawet siłami powietrznymi! Przemierzasz dzikie tereny kolumbijskiej dżungli, niebezpieczne bagna czy zdradzieckie wioski, by ostatecznie dotrzeć do siedziby kartelu i przeprowadzić czystkę na terenie wroga. Musisz działać szybko, precyzyjnie i skutecznie. Nie możesz pozwolić, by ta bitwa przerodziła się w międzynarodowy konflikt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWięcej FPSów!
Następny artykułWięcej Fahrenheita?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here