INFORMACJA PRASOWA

World in Conflict prezentuje alternatywną wizję historii, w której ZSRR przypuszcza atak na USA i Europę, a świat zagrożony jest widmem globalnego totalitaryzmu. Zadaniem gracza w trybie singleplayer jest powstrzymanie wrogiej fali ze Wschodu i przywrócenie demokratycznego porządku i ładu.

Twórcy gry przygotowali również bardzo dopracowany i rozbudowany tryb multiplayer, który wprowadza rewolucję w gatunku RTS. Niesamowity klimat, bardzo szybka akcja i konieczność silnej współpracy pomiędzy graczami (co wymusza zróżnicowanie typów wojsk) to najważniejsze cechy tej strategii nowej generacji. Do tego wbudowana komunikacja głosowa, serwery rankingowe i możliwość obserwowania toczących się pojedynków – tylko wzmagają frajdę z grania w trybie wieloosobowym.

Gra jeszcze przed premierą zdobyła wiele branżowych wyróżnień, m.in. dla najlepszej strategii targów E3 od renomowanego serwisu IGN.

World in Conflict ukaże się już 21 września, w pełnej polskiej wersji językowej i w cenie 99,90 PLN. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/WorldInConflict.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here