Po raz kolejny sieciowi szperacze okazali się szybsi od oficjalnych źródeł. Kilka dni temu pisaliśmy, że kolejnym dodatkiem do World of Warcraft może być gra o podtytule Catclysm. Dziś informację tę potwierdziła firma Blizzard na swojej imprezie BlizzCon.

Zgodnie z przewidywaniami sieciowy bestseller od Zamieci wzbogaci się o dwie nowe rasy. Są nimi Worgen dla Alliance i Gobliny dla Hordy. Obiecano także więcej klas postaci i możliwości łączenia ich z różnymi rasami. Eurogamer donosi, że są wśród nich Tauren Paladin i Troll Druid. Nasz bohater zajmie się też archeologią. Zwiększono także limit punktów doświadczenia, który teraz pozwala nam wejść na 85 poziom.

Blizzard zapowiada też, że Cataclysm „zmieni oblicze Azeroth i nic nie będzie już takim jakie je znamy”. Póki co zmieniło się tylko oblicze oficjalnej strony internetowej firmy. Podstrona Cataclysm padła pod naporem fanów. Dodajcie sobie jednak ten adres do zakładek i zajrzyjcie tam później.

Choć data premiery dodatku nie jest jeszcze znana, to możemy wam pokazać pierwsze fotki z gry oraz odesłać do filmu pokazywanego przez serwis Eurogamer. Zobaczycie go tutaj. Fotki już za kilka chwil zobaczycie obok tej wiadomości (aktualizacja: grafiki można obejrzeć w tym miejscu).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. No to tytuł Cataclysm nie jest „tak sobie” , żeby był. Tylko w WoW-ie będzie jakiś kataklizm kto wie , może ten wir gdzie jest ta studnia zaleje trochę świata , ktoś tam wspominał o zniszczeniu Ogrimmar (to jest plotka). Dalej nie mogę przeboleć systemu mieszania tych ras , paladyn to unikalna klasa , ludzie byli paladynami szkoleni w zakonie a teraz co każdy może się tego nauczyć ot tak ? Jeszcze mądrze było zrobione , że elfy buchnęli jakąś tam książkę i się nauczyli , ale taureni ? panowie bez jaj powiem . Ale reszta bardzo fajnie zrobiona , niech tylko zrobią ten dodatek bardziej klimatyczny , bo jeżeli chodzi o BC które jeszcze się przyjęło , to Northrend stracił w moich oczach , nie czułem tego klimatu który był w trójce i póki co mam przerwe od wowa 😉 mam nadzieje że nowy dodatek to zmieni , cóż pożyjemy zobaczymy 🙂 A co do fanów wowa to myśle że oni i tak by nie spali dzisiaj bo pewnie tłuką jakieś questy a ten news zadziała na nich jak dobra kawa i będą gadać na globalu o dodatku 😀 pozdro

  2. Orgrimmar zostanie przebudowane, tak samo UC. Mimo wszystko na filmikach dużo bardziej było widać skutki owego kataklizmu. Szkoda, że w galerii nie umieszczono żadnej mapki. Coxy, wszystkie rasy nie będą miały dostępu do np. paladynów (chociaż Holy Cow i tak zabawnie wygląda). Przynajmniej w końcu będzie udostępniona podwona kraina Nag (no i underwater mounts do tego. . . ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here