Na zjeździe największych fanów gier Blizzarda oficjalnie ogłoszono drugi dodatek do popularnego tytułu sieciowego. Niespodzianki nie ma. Większość niepotwierdzonych informacji, które już wam podawaliśmy okazało się być czymś więcej niż plotką.

Po raz pierwszy w grze pojawi się „Hero class”. Coś więcej niż zwykła postać. Legendarny heros, który możliwościami przerastać ma pozostałych bohaterów. Jest nim Death Knight. Blizzard już zapowiada wprowadzenie kolejnych tego typu postaci. W dalszej części oficjalnych informacji też nie ma niespodzianek. Prowadzeni przez nas wojownicy, magowie i inne profesje tym razem dobiją aż do osiemdziesiątego poziomu doświadczenia.

Wszystko to na terenie nowego kontynentu – Northrend, krainy w której spoczywa wielki, tytułowy Lich King. Na terenie tej krainy znajdziemy rzecz jasna nowe podziemia, kreatury i skarby. Do tego wszystkiego dojdzie większa swoboda modyfikowania wyglądu naszych postaci, machiny oblężnicze i budowle, które da się zniszczyć oraz wiele innych ciekawych drobiazgów. Jednym słowem prawie o wszystkim już wiedzieliśmy od kilku dni.

Te i informacje znajdziecie również na oficjalnej stronie gry, której adres podajemy pod tekstem. Największych fanów World of Warcraft zachęcamy do zajrzenia na nią, jeśli nie zrobili tego już jakiś czas temu.

Wrath of the Lich King – strona domowa

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. z perspektywy czasu uwazam ze world of warcraft wrath of the lich king jest naprawde swietna gra. wciagajaca! nie jest typowym zabijaczem czasu ktory teraz na kazdym kroku mozna spotkac na rynku:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here