Tego się nie spodziewaliśmy. Wy zapewne też nie. Fakt pozostaje jednak faktem – Blizzard potwierdził, że w World of Warcraft pojawią się Osiągnięcia. Choć lubimy je zdobywać na Xboxie a ich kopia z Playstation 3 również okazała się świetnym pomysłem, to jakoś nie wyobrażamy ich sobie w MMO „Zamieci”. Pomysł firmy trafi do ich produkcji wraz z premierą kolejnego dodatku – Wrath of the Lich King. Osiągnięć będzie w sumie ponad pięćset. Otrzymamy je za odkrywanie świata gry, walkę PvE i PvP czy rozwijanie swojej postaci. Za zdobycie niektórych Osiągnięć otrzymamy nagrody takie jak specjalne tytuły dla naszej postaci czy elementy stroju poprawiające jej wygląd. Jeszcze nie zaglądaliśmy na grupy dyskusyjne poświęcone World of Warcraft, ale podejrzewamy, że nie wszystkim spodoba się ta nowość. A co wy o niej myślicie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. a czemu miala by sie nie podobac, ci wszyscy maniacy ktorzy osiagneli maxymalny poziom i rozwalili kazdego stworka w grze, beda mieli kolejny powod aby grac w wowa przez nastepne kilka tygodni. . . przeciez o to chyba w tym wszystkim chodzi 😛 ?

  2. Jak sie komu podoba to niech sobie robi takie acheivmenty. . . Inny wyglad postaci, nowe tytuly. . . Blizzard nie jest glupi, za takie rzeczy nie bedzie nic, co moznaby nazwac „zwiekszeniem efektywnosci postaci”. Stad tez, jak dla mnie, niech to implementuja, mi tam „wsio ryba”.

    • Taki system jest zaimplementowany od poczatku w LOTRO. Jak dla mnie, strata czazsu.

      Ale w LOTRO przekłada się to na statystyki, dodaje takie małe np. +0. 1 do INT tyle że jak uzbierasz tego trochę to zaczyna się opłacać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here