(NintendoNews)
Konami chwali się okładką nowego Silent Hilla. Okładka Shattered Memories wygląda tak.

(NintendoNews)
Toys R Us informuje, że różowe i białe DSi trafi do Stanów. Kiedy? Nie wiadomo.

(EA)
Małe przesunięcie premier Spore Hero i Spore Hero Arena. Nie pogramy we wrześniu, nowa data to bliżej nieokreślony dzień października.

(ValveNews)
Do przedsprzedaży w Steamie trafił Fooball Manager 2010. W oczekiwaniu na premierę (30.10.09), zamawiający otrzymają za darmo OutRun 2006: Coast 2 Coast.

(majornelson)
Larry Hryb, ktoś w rodzaju szefa programistów Xbox Live, chwali się pierwszym wpisem na Twitterze, wysłanym z Xboxa 360. A jednak się da. Premiera tej niesamowitej i nieodzownej dla każdego aktualizacji jeszcze tej jesieni.

(pmolyneux)
Peter Molyneux raportuje z Kolonii. Smakuje mu niemieckie mięso, a w środę (nie jutro jak słusznie zauważył Wiking Krisk) wytłumaczy nam czym jest strona internetowa.

(StarCraft)
Coś dla fanów Starcrafta. Limitowany i wypasiony zestaw do pokera, inspirowany słynnym RTSem. Do nabycia tylko na BlizzConie. Nam zostaje więc oglądanie zdjęcia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Widzę, że ktoś przeczytał mój komentarz do newsa „Gry Blizzarda na Twitterze”. Takie newsy o gorących wiadomościach z Twittera można by robić częściej!

    (pmolyneux)Peter Molyneux raportuje z Koloni. Smakuje mu niemieckie mięso, a jutro wytłumaczy nam czym jest strona internetowa.

    I na to głównie czekam. No i jak jutro jeżeli konferencja Microsoftu jest w środę? Lionhead chce podać tytuł i opisać grę PRZED konferencją? *Wchodzi na Twittera*. Wasza pomyłka, złotousty napisał „środa”. EDIT: Ale w sumie się czepiam, bo jest prawie północ. Jak ten czas leci 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here