X360A
Niedawno poznaliśmy datę premiery Final Fantasy XIII w Japonii. Tymczasem Yoichi Wada na jednym z konwentów w Tokio wyjawił, że reszta świata „powinna” spodziewać się tej gry na wiosnę 2010. Dodał też, że premiera w Europie i USA „powinna” mieć miejsce jednocześnie.

X360A
Fani którzy mieli nadzieję w niedalekiej przyszłości pograć w Ghostbusters: The Video Game będą musieli jeszcze trochę poczekać. Europejska premiera tej gry na konsole X360 i PCty przesunęła się właśnie na szósty listopada. Trzeba było kupić PS3?

gamasutra
Najlepiej sprzedające się gry sierpnia na Xbox Live Arcade to: w tygodniu pierwszym: TMNT Reshelled, w tygodniu drugim: Trials HD, w tygodniu trzecim i czwartym: Shadow Complex. PlayStation Network w sierpniu zdominował Marvel vs. Capcom 2.

SonyPlayStation
Nowość na PSN: 17 września za dziesięć dolarów ściągnąć będziemy mogli The Trail of Dr. Chaos, prostą grę polegającą na wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów, wynajdywaniu różnic pomiędzy obrazkami itp. Typowy casual.

gamasutra
Do internetu wyciekła służbowa notatka John Riccitiello, prezesa Electronic Arts. Jest w niej kilka ciekawych cytatów, związanych głównie z niedawną premierą Madden NFL 10. Riccitiello pisze między innymi, że „sprzedaż na runku w Stanach Zjednoczonych kurczy się, a wraz z nią maleje zainteresowanie Maddenem”. John uznał na niepokojące, że „tak silna marka jak Madden napotkała takie problemy”. Z jasnych stron: prezes uważa, że najnowszy Madden „to najlepsza produkcja z tej serii od wielu lat”. Na końcu podsumowuje co nas czeka: „premiery wielkich tytułów, mocne wejście na rynek Wii i cięcie kosztów w firmie”.

X360A
„Drobne” zamieszanie związane z wykorzystaniem wizerunku Curta Cobaina w Guitar Hero 5. Najpierw Curtney Love zapowiedziała wypowiedzenie Activision procesu. Wydawca zareagował szybko, twierdząc, że posiada odpowiednie kwitki, sygnowane własnoręcznym podpisem Curtney. Pani Love stwierdziła w chwilę później, że twórcy Guitar Hero pierdo… mijają się z prawdą (activision is fulll of shit). Batalia na wpisy na Twitterze trwa. Lecz z drugiej strony, nie można się dziwić Curtney, kiedy widzi się Cobaina śpiewającego „you give love a bad name”.

lucasartsgames
Szumnie zapowiadana zapowiedź zapowiedzi nowej gry okazała się dotyczyć Lucidity, który ma być czymś w rodzaju połączenia gry logicznej i platformówki. Naszym zadaniem jest takie przestawianie elementów, by nasz bohaterka – Sophie, bezpiecznie dotarła do domu. Z ciekawszych wiadomości: szef LucasArtsu – Darrell Rodriguez poinformował, że firma pracuje nad „kilkoma” projektami w świecie Gwiezdnych Wojen.

colinsco
Co by było, gdyby Hitler dowiedział się o przeróbkach słynnej sceny z filmu „Upadek”?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here