Snakes on a Plane wdarł się do świata Internetu przez drzwi kuchenne. To historia twardego gliny, który musi przewieźć samolotem świadka brutalnego morderstwa. W czasie lotu musi jednak udaremnić próbę zabójstwa osoby, którą ochrania, albowiem gangsterzy umieścili w ładowni… automatycznie otwierane skrzynie z krwiożerczymi wężami!

Tak streszczona fabuła filmu powodowała, że ludzie, którzy się z nią zapoznali, najpierw padali na ziemię, następnie zaś kręcili bączki ze śmiechu. Film tak kiczowaty okazał się jednak czymś, czego fani najwyraźniej oczekiwali. Kicz jest zresztą w modzie, najwyraźniej nie tylko u nas.

Po ogromnym zainteresowaniu, jakie okazały społeczności internetowe, twórcy filmu postanowili właśnie tam skoncentrować działania promocyjne. Choć w Sanach Zjednoczonych odniósł umiarkowany sukces, dla twórców nie jest to problemem. Zarobili 50 milionów dolarów, zaś Snake on a Plane został okrzyknięty najbardziej hype-owym filmem w historii.

Teraz możecie obejrzeć film, i to przed premierą! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, by wygrać bilety pięć dwuosobowych zaproszeń na przedpremierowy pokaz 12 października o 18:45 w kinie Atlantic.

Jak? Podaj dwie nazwy gier, w których głównym bohaterem jest wąż! Odpowiedzi wysyłajcie prywatną wiadomością do użytkownika „konkurs”. Zaproszenia będą do odebrania w redakcji Valhalli w Warszawie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCudowny Dark Messiah
Następny artykułWęże na Valhalli!

8 KOMENTARZE

  1. Dobrze ze bilety są do odebrania osobiście bo na przesyłkę byście się pewnie nie doczekali ;)Sorki za zgryźliwą uwagę ale coś na razie w Valhalli nie za bardzo z konkursami – poprzedni skończył się miesiąc temu a o przesyłce ani widu ani słychu. . . 😉

  2. Pokazy PRZEDPREMIEROWE są organizowane przez dystrybutora kinowego wyłącznie w WARSZAWIE. Natomiast w kwestii konkursów filmowych, w których do wygrania będą wejściówki do kin w całej Polsce. Ale nad tym jeszcze pracuje i potrzebujemy troszkę czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here