Jeszcze nie ochłonęliśmy po werdykcie Brytyjczyków, którzy orzekli, że Resident Evil 5 nie jest rasistowski i jesteśmy przekonani, że N'Gai Croal z Newsweeka, który swego czasu był „rasistowską” zmorą Capcomu już szykuje jakiś soczysty tekst, albo nawet bojkot brytyjskich produktów żywnościowych (puddingu z nerek?). Tymczasem możemy w spokoju obejrzeć najnowszy materiał wideo z Resident Evil 5. Jest to prawdziwa gratka dla posiadaczy konsol Playstation 3, którzy jak już wcześniej wspominaliśmy będą zmuszeni przerzucić na dysk twardy aż pięć gigabajtów danych. Na pociechę paskudne stwory z Afryki… o przepraszam to chyba było odrobinę rasistowskie, a więc jeszcze raz – kulturalne Afro-nieumarli opanują usługę Home. Przed Zombie nie ma ratunku. A zresztą przekonajcie się sami oglądając poniższy materiał wideo.

Jako bonus fragment rozgrywki z etapu w którym nasza para bohaterów umyka przed gangiem motocyklistów. Resident Evil 5 zadebiutuje już za kilka dni – 13 marca. Do dzikiej Afryki pełnej Zombie przeniosą się posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Oj tak szykuję się na Afrykę ale przebukowali mój bilet na rejs liniami PC czyli cholera wie kiedy wpadnę na czarny ląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here