Poniżej możecie obejrzeć pierwszy materiał wideo z ledwo co ujawnionej gry wyścigowej od Electronic Arts – Need for Speed: The Run. Co wiemy o tej produkcji? Przede wszystkim to, że działać ma na silniku Frostbite 2. Tym samym, który napędzać będzie trzecią odsłonę Battlefielda. Za produkcją tego tytułu stoi studio Black Box, które ma na swoim koncie między innymi: Need for Speed ProStreet, Carbon itd. The Run na tle poprzednich gier z serii NfS ma wyróżniać się mocno zarysowaną, sensacyjną fabułą. W grze zwiedzimy Stany Zjednoczone „od San Francisco po Nowy Jork”, a więc czekać będą na gracza bardzo zróżnicowane trasy – od sielankowych „wiejskich” klimatów poprzez pokryte śniegiem przełęcze, aż do nowojorskich, gęstych od innych pojazdów ulic. W Need for Speed: The Run pojawi się też Autolog. Gra zadebiutować ma na sklepowych półkach w połowie listopada tego roku.

Nowy Need for Speed pojawić się ma na PC i konsolach Xbox 360, Playstation 3 oraz Wii. Planowana jest też edycja na Nintendo 3DS.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jeżeli faktycznie skupią się mocno na ciekawej fabule i dopieszczą graficznie auta i widoczki to zagram. Mam nadzieję, że nie znudzi mnie w połowie, jak 5, czy 6 ostatnich NFSów ;p

  2. Nie pamiętam dokładnie tytułu ale już był NFS z fabułą niby. na PS2 w niego grałem cholera zapomniałem tytułu :/

    • Nie pamiętam dokładnie tytułu ale już był NFS z fabułą niby. na PS2 w niego grałem cholera zapomniałem tytułu :/

      Underground 2 miał fabułę w postaci przerywników komiksowych? Może się myle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here