Pierwszy zwiastun trzeciej odsłony Resistance zadebiutował na rozdaniu nagród VGA 2010. Dziś możecie sobie poniżej obejrzeć nieco rozszerzony zwiastun ten produkcji od Insomniac. Znamy też kilka szczegółów dotyczących gry. Oto one! Zacznijmy od „oczywistej, oczywistości”, czyli tego, że Resistance 3 zostanie wydany wyłącznie na konsolę Playstation 3. Fabuła zabierze nas w podróż po niemal całych Stanach Zjednoczonych od Oklahomy po Nowy Jork. Trzecia część gry rozpoczyna się cztery lata po zakończeniu drugiego Resistance, a dokładnie mówiąc – w grze mamy sierpień 1957 roku. Ameryka jest niemal doszczętnie zrujnowana najazdem Chimer. W R3 wcielimy się w postać Josepha Capelli, który został zwolniony ze służby w U.S Army z powodu… zabicia Nathana Hale’a (bohatera pierwszych dwóch części Resistance). Capelli wraz z żoną i synem oraz grupką ocalałych ukrywa się w podziemnej kryjówce gdzieś w Oklahomie.

Naszego bohatera odnajduje znany graczom z poprzedniej części R. doktor Fiodor Malikov i przedstawia mu ryzykowny plan pozbycia się najeźdźców.

Co jeszcze? W grze znajdziemy stary i dobrze znany arsenał (Bullseye, Rossmore, Auger), ale twórcy obiecują, że pojawi się też system upgrade’ów znacznie usprawniający nasz arsenał. Chimery mają być też „mądrzejsze” dzięki nowemu systemowi A.I. Pojawią się nowe, zabójcze gatunku Chimer,a te które znamy z poprzednich części będą jeszcze bardziej mordercze. W R3 pojawi się także tryb split-screen (lokalnie oraz poprzez Internet). Sam tryb multiplayer ma być bardziej skupiony na rozwoju postaci. Niestety nie podano konkretnie jakie tryby rozgrywki dostaniemy.

Resistance 3 pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku. Tymczasem oglądajcie poszerzony zwiastun tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Wiem, że to nie jest odpowiedni temat, ale pieczone ciasta nie pozwalają mi szukać, a jutro już mnie tu nie będzie. . . będę jadł!WESOŁYCH ŚWIĄT KOLEDZY I KOLEŻANKI! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here