Już niebawem może się okazać, że na PlayStation 3 zobaczymy nową część kultowego future-racera WipeOut. Dodatkowo Sony robi własną grę piłkarską!

Tegoroczne targi były niezwykłe pod wieloma względami. Pierwsze konkretne informacje o Nintendo Wii, pierwsze prawdziwe pokazy gier z Sony Playstation 3. Tym czasem najbardziej „gorący” tytuł wypłynął na stoisku firmy Gameloft.

Gameloft to znany i lubiany producent gier na komórki (między innymi niezły Asphalt GT). Tym razem firma zaprezentowała tytuł Paris Hilton Jewel Jam. Projekt ma się ukazać w okolicach lata 2006 i będzie do ściągnięcia ze strony Gameloft-u. O samej grze niewiele wiadomo, ale jeżeli kierować się tytułem chodzi o jakiś dżem. A jak wiadomo dżem + Paris, to jak dziecko + zapałka. Gorąco radzimy NIE śledzić kolei tego produktu. Chyba, że na własną odpowiedzialność.

Gwiazda filmów mocno amatorskich osobiście pokazała się na stoisku Gameloft, żeby podpisywać autografy i promować produkcję o sobie. Podobno kolejkom nie było końca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here