To w sumie ciekawe i godne pochwały posunięcie. Aby zagłosować na którąkolwiek okładkę musimy być zarejestrowanym użytkownikiem na oficjalnej stronie internetowej gry (www.charlieoscardelta.com/board). Do wyboru mamy pięć różnych wersji okładki nazwanych po wojskowemu Alpha, Bravo, Charlie, Delta i Echo.

Jeśli jesteście zwolennikami tego typu zabawy to rejestrujcie się na stronie i głosujcie na swoją ulubioną propozycję. Nam jakoś żadna z nich specjalnie się nie spodobała. Przez pewien czas możecie je obejrzeć klikając na linki znajdujące się pod tekstem.

Alpha

Bravo

Charlie

Delta

Echo

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Wszystkie okładki trzymają fason, ale jakbym miał wybierać to wybrałbym okładkę Bravo, bo pokazuje najwięcej i jest wyraźniejsza od okładki Echo.

  2. A ja uważam, że te okładki to nic szczególnego. I wyboru też tu nie wiele. Wszystkie opierają się na tym samym pomyśle graficznym. Gdyby były naprawdę różne to cała ta zabawa z wybieraniem miałby sens. A teraz to wydaje się tylko taką ściemą.

  3. hehehe – rewelacyjny pomysł. . . można wybierać pomiędzy 5 różnymi wersjami biegnącego żołnierza. . . nic dodać nic ująć. . . kreatywność „zero”. . .

  4. dziwne sa niektore komentarze. Moze niktorych nic nie obchodzi okladka – po co sie wiec wypowiadaja w tym niusie. Mysle ze to fajna sprawa, jezeli masz „jakis” wplyw na wyglad okladki. Niby nic, a jednak ladnie dziala na ludzi mowiac „my o was wciaz myslimy” 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here