Jakoś tak podejrzanie cicho jest wokół drugiej dużej produkcji RPG z naszego kraju. Jej promocją nie będziemy się jednak teraz zajmowali. Zobaczymy za to co znajdzie się w kolekcjonerskiej edycji tego tytułu. Samo pudełko będzie trochę inne niż zazwyczaj. Wydawca Two Worlds mówi o tym, że będzie na nim duży hologram. W środku znajdziemy zaś mapę świata gry, dodatkową płytę wypchaną po brzegi przeróżnymi materiałami filmowymi oraz książkę z grafikami utrzymanymi w klimatach fantasy (będzie miała 72 strony).

I to już w zasadzie wszystko. Posiadacze pecetowej wersji ucieszą się ponadto z kilku dodatkowych przedmiotów a gracze konsolowi otrzymają zdrapkę na 48 godzin darmowego Xbox Live Gold. Jakoś bardziej przypadł nam do gustu kolekcjonerski Wiedźmin z jego otwieraczem do piwa, przepraszamy – Wiedźmin z atrakcyjnym medalionem dzięki któremu każdy na ulicy pozna, że jesteście konkretnymi zabijakami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Co się stało z koszulkami dołączanymi do gier? Mam ich sporą kolekcję, ale dystrybutorzy ostatnio przestali dawać koszulki, skupiając się na jakiś medalionach i innych mapach. Ja chcę T-Shirty! Ostatio udało mi się dorwać ten praktyczny element ubioru razem z Double Agent, a to przecież było jakieś pół roku temu. . .

  2. Soviet, jeśli masz sporo kolekcje koszulek to możesz otworzyć szmateks xD. Wydanie kolekcjonerskie Two Worlds nie jest zbyt bogate mogli coś dodać bardziej innowacyjnego.

  3. Hologram? Prawie jak w Star Wars:). Edycja kolekcjonerska w sumie prezentuje się ciekawie i bardzo kusi mnie ta książeczka z artami. To wydanie kupiłbym, tyle że jest jedno „ale”- gra mi nie ruszy na mym poczciwym pc:/. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here