Dziś 1 października, czyli premiera przenośnej konsoli PSP Go. W naszym pięknym kraju nowe Playstation Portable razem z grą Gran Turismo kosztuje około 1050 złotych. Ciekawe czy któryś z Wikingów pobiegnie dziś po pracy lub szkole po nową konsolkę. Jeśli tak to mamy coś w sam raz dla nich! Jeśli tylko posiadasz konsolę Playstation 3 to do grania na PSP Go możesz wykorzystać kontroler Dualshock 3 lub Sixaxis. Granie w Wipeout z pewnością będzie znacznie przyjemniejsze. Nie wierzycie? Zobaczcie poniższy materiał wideo.

No to do jednej kieszeni PSP Go, a do drugiej Dualshocka i rządzimy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Powinni dolozyc mini pada do zestawu albo juz wogle sam ekran sprzedawac + mini dualshock! To by byla taka mini PS3. Mamy normalna teraz Slim no to i Mini by sie przydala! 8]

  2. Jak sterowanie może być wygodne skoro mamy dod dyspozycji tylko jednego analoga? Grałem w demo Resistance i powiem wam, że „shootery” sa bardzo skrzywdzone przez brak prawej gałki. To popłuczyny a nie pełnoprawne gry i wszystko przez sterowanie a raczej fakt, że takich rodzajów gier na PSP nie powinno być.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here