Po raz drugi chcemy was zaprosić do wzięcia udziału w zabawie, której zwycięzca otrzyma od nas zestaw umożliwiający rozkoszowanie się wirtualną rozrywką i filmami w najwyższej jakości Full HD. Z naszym zestawem zamienicie swój pokój w prawdziwą świątynię miłośnika gier.

Valhalla we współpracy z firmą LG Polska przygotowała dla Wikingów konkurs, w którym główną nagrodą jest 42” telewizor LCD (model: LG 42LH5000) oraz odtwarzacz płyt Blu-Ray firmy LG (model: BD370). Łączna wartość nagród to 8000 złotych.


Spis treści

W Wielkim Finale zagra sześciu najlepszych zawodników:

 1. Micielk – 13 pkt.
 2. Pisu – 10pkt.
 3. Sporadyczny – 5 pkt.
 4. Biq – 5 pkt.
 5. Aduma – 5pkt.
 6. Japko 4pkt.

Poniżej szczegóły dotyczące naszej zabawy:

Aby wziąć udział w konkursie przygotowanym przez serwis Valhalla.pl i firmę LG Polska wystarczy nas regularnie odwiedzać. Przez najbliższe kilka dni (z przerwą na weekend) będziemy wam pokazywali zakamuflowane grafiki z wybranych przez nas gier. Trzy razy dziennie (o 18:00, 20:00 i 22:00) odsłonimy większy bądź mniejszy kawałek fotki, a Waszym zadaniem będzie podanie tytułu gry z której pochodzi.

Każdy zarejestrowany użytkownik może raz dziennie spróbować swych sił w zabawie (z małym wyjątkiem, o którym za chwilę). Wpisy edytowane nie będą brane pod uwagę. Musicie więc opracować swoją własną strategię. Ruszycie do dzikiej szarży i zaraz po pokazaniu pierwszego fragmentu obrazka podacie odpowiedź, licząc na zdobycie trzech punktów? A może zastanowicie się i poczekacie aż ujawnimy większy fragment grafiki, by dopiero wtedy oddać głos? Wybór należy do was.

Pod koniec dnia rozwiążemy zagadkę i „małymi punktami” nagrodzimy osoby, które odgadły jaką produkcję pokazywaliśmy. Pamiętajcie jednak, że punkty możecie zdobywać przez kilka dni. W trakcie zabawy wasze wpisy będą ukryte. Zawartą w nich odpowiedź będą widzieli tylko członkowie redakcji. Wszystkie komentarze zostaną odsłonięte o północy.

Dodatkową atrakcją i nowością jest „Joker”. To jedna fotka, którą pokażemy wam o godzinie 20:00. Odsłonimy tylko niewielki fragment tego obrazka, a sama grafika będzie pochodziła z produkcji, którą znają zapewne tylko najwięksi wielbiciele elektronicznej rozrywki. Dzięki Jokerowi możecie jednak zdobyć dodatkowe punkty. Każdy Wiking – nawet jeśli już głosował – może między godziną 20 a 22 dodać jeszcze jeden komentarz, w którym umieści odpowiedź w formie „Joker: ABC” gdzie „ABC” to tytuł pokazywanej gry. W przypadku Jokera wygrywa tylko jedna osoba, która najszybciej ze wszystkich poda prawidłową odpowiedź.

W wielkim finale zmierzy się ze sobą sześciu czytelników, którzy na swych kontach zgromadzą największą liczbę punktów. To właśnie oni zagrają o nasze nagrody.

Oto punktacja:

Udzielenie poprawnej odpowiedzi w godzinach 18-20 oznacza zdobycie 3 punktów.
Udzielenie poprawnej odpowiedzi w godzinach 20-22 kiedy to w jednym z naszych newsów znajdzie się podpowiedź oznacza zdobycie 2 punktów.
Udzielenie poprawnej odpowiedzi w godzinach 22-24 oznacza zdobycie jednego punktu.
Podanie tytułu gry-Jokera oznacza zdobycie trzech punktów. Dopisujemy je jednak tylko na konto osoby, która jako pierwsza poda prawidłową odpowiedź.
Dodatkowo osoba, która – jako pierwsza – udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzyma w ramach bonusu dodatkowe 3 pkt.

Odpowiedzi proszę udzielać w formie wpisu pod treścią osobnego newsa konkursowego, który pojawi się na łamach Valhalli każdego dnia o godzinie osiemnastej.

W komentarzach prosimy wpisywać jedynie odpowiedzi bezpośrednio związane z konkursem. Zabrania się edytowania postów, w których podana jest odpowiedź. Wyedytowane posty nie będą brały udziały w przyznawaniu punktów.

Update:

Gra: Fahrenheit
Joker: Rush for Berlin


Update:

Zagadka 1- 22.05.2009
Zagadka 2 – 25.05.2009
Zagadka 3 – 26.05.2009
Zagadka 4 – 27.05.2009
Zagadka 5 – 28.05.2009


Łączna punktacja:

 1. Micielk – 13 pkt.
 2. Pisu – 10pkt.
 3. Sporadyczny – 5 pkt.
 4. Biq – 5 pkt.
 5. Aduma – 5pkt.
 6. Japko 4pkt.
 7. Overseer 3 pkt.
 8. Cienias – 2pkt.
 9. Mario2000 – 2pkt.
 10. Flashman 1 pkt.

Tym samym w Wielkim Finale zagra sześciu najlepszych zawodników:

 1. Micielk – 13 pkt.
 2. Pisu – 10pkt.
 3. Sporadyczny – 5 pkt.
 4. Biq – 5 pkt.
 5. Aduma – 5pkt.
 6. Japko 4pkt.

Już teraz życzymy Wam powodzenia. Niech wygra najlepszy!

Aktualizacja: po pierwszym dniu finału punktacja prezentuje się następująco:

 1. Micielk – 6 pkt.
 2. Japko 3pkt.
 3. Aduma – 1 pkt.

Aktualizacja: po drugim dniu finału punktacja prezentuje się następująco:

 1. Micielk – 15 pkt.
 2. japko – 3 pkt.
 3. aduma – 1 pkt.

Zakończyliśmy konkurs LG i Valhalli, Zwycięzcą został Micielk

[Głosów:0    Średnia:0/5]

45 KOMENTARZE

  • przepraszam, to już zaczynamy? ;>

   widze, ze nie tylko regulamin pozostał bez większych zmian, ale i teminowość twórców. . ;]

   U mnie jest/ była burza ledwo się wbijam na net to tak gwoli wyjaśnienia. Nie wiem po co te docinki z twojej strony. Już pominę fakt, że zwłoka w ogłoszeniu ma zerowe znaczenie.

   fajnie,że napisaliście ,że konkurs zaczyna się dzisiaj

   Nawet newsletter byłWitaj Vikingu,Zapraszam Cię do wzięcia udziału w wielkim konkursie Valhalla.pl i LG Polska. Konkurs startuje we czwartek (21. 05) po godzinie 18:00. Wystarczy, abyś odgadywał z jakich gier pochodzą publikowane przez nas screeny. Do wygrania są cenne nagrody o wartości ponad 8000 zł:- najnowszy TV LG LCD 42″ 200Hz- najnowszy model LG Blu-rayDowiedz się więcej: http://www.valhalla.pl/news15411-Valhalla-w-Fu. . . kursu.htmlPowodzenia,Odynwww.valhalla.pl—————- ———————————————————— —————————————–Wiadomość wysłana automatycznie do zarejestrowanych użytkowników serwisu http://www.valhalla.pl

   • Nawet newsletter byłbla bla bla Wiadomość wysłana automatycznie do zarejestrowanych użytkowników serwisu http://www.valhalla.pl

    Może ale ja maila nie otrzymałem z taka wiadomością, a do tej pory nie było problemu z takimi mailami na gmail. Nie żeby mnie to jakoś szczególnie obchodziło – i tak bym nie brał udziału w tym konkursie (za mało czasu na przypominanie sobie „co to za gra?”). Chcę tylko wskazać że coś chyba skrypt do wysyłania masowych maili nie działa do końca poprawnie.

 1. Dodatkowo osoba, która – jako pierwsza – udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzyma w ramach bonusu dodatkowe 3 pkt.

  ?? 😀

 2. niestety, ani newsletter nie dotarł, ani w newsie nie ma, że od dziś zaczynamy. osio, prosze Cię, trochę dystansu do siebie – zażartować z Polaka to jakby mu dom spalić. . .

 3. Dobrze że nie widać odpowiedzi innych użytkowników. Najwyraźniej nie tylko ja sie nie znam na grach 🙂 Inni też powiedzieli Half-life 😀

 4. Moze ktos mi powie gdzie tu jest napisane, ze to rozgrzewka? I czemu jeszcze rano mialem pkty a teraz ich nie mam? Zmiana zasad w trakcie gry?

 5. Właśnie, CO TO ZA ŚCIEMA!!! Chyba coś wam się pomyliło bo konkurs zaczął się wczoraj,a nie jakaś tam rozgrzewka. . . Dokładnie,zmiany zasad po rozpoczęciu. . co z naszymi punktami???Nawet newsletter byłWitaj Vikingu,Zapraszam Cię do wzięcia udziału w wielkim konkursie Valhalla.pl i LG Polska. Konkurs startuje we czwartek (21. 05) po godzinie 18:00. Wystarczy, abyś odgadywał z jakich gier pochodzą publikowane przez nas screeny. Do wygrania są cenne nagrody o wartości ponad 8000 zł:- najnowszy TV LG LCD 42″ 200Hz- najnowszy model LG Blu-rayDowiedz się więcej: http://www.valhalla.pl/news15411-Valhalla-w-Fu. . . kursu.htmlPowodzenia,Odynwww.valhalla.plChyba jest jasne kiedy się zaczął konkurs. . . bo jeśli nie. . -to zostaliśmy oszukani:(

 6. pisu, aduma ja tu tylko wrzucam co dostałem w meilu do wrzucenia (wczorajsza końcówka plus dzisiejsze) więc raczej nie jestem adresatem. Katmay wyjechał na ślub ;). Więc teraz w sumie jestem sam 😀 na weekend. Moim zdaniem skoro i tak zasady wczoraj był takie same jak dziś (a przecież były) i wszyscy zainteresowany brali udział „na poważnie” to nic się nie stanie jeśli punkty wrócą. Tylko, że to nie ja o tym decyduję i nie ja tworzyłem przecież newsletter. Tyle ode mnie w tym temacie. Jedyne co mogę zrobić to poinformować o tym odpowiednie osoby, które się tym drobnym ambarasem zajmą i rozwiążą sprawę. Tę odpowiedź zamieszczam w obydwu tematach na wszelki wypadek!

 7. Ja dzisiaj rano znalazłem wiadomość w skrzynce :p. Z godziną 00:08. Czyli może coś zawisło w cyberprzestrzeni nim mail do mnie dotarł ; )

 8. biq wiesz dziś są takie czasy, że napędy optyczne są niemal takie same ,a te opinie z trzeciej ręki są niewiele warte. Miałem napęd DVD LG w kompiku i był okay nie wiem czym sie różni od np Samsunga czy lite-ona pewnie niczym. Jak się potrafi zrobić porządne telewizory to i napęd optyczny da radę 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here