Serwis Computer and Video Games rozmawiał z producentem Constatinem Hantzopoulos'em na temat trybów wieloosobowych w Condemned 2. Według niego mają one być niepowtarzalnym przeżyciem.

W kwestii starć multiplayer próbujemy powrócić do znanego z Condemned uczucia instynktownego, bezpośredniego udziału w walce wręcz. Możemy oczywiście walczyć za pomocą broni palnej, ale nie o to tak naprawdę chodzi w Condemned. Jego rozgrywki wieloosobowe bedą wyjątkowe. Bardzo ciężko robi się tego typu rzeczy. Najłatwiejszym rozwiązaniem byłoby rozdanie wszystkim giwer tak, by mogli biegać po planszach i strzelać do siebie. Widziałeś (redaktorzy CVG mieli możliwość obejrzenia gry w akcji przyp. red.) jak rzuciłem butelką wypełnioną alkoholem w przeciwnika a następnie podpaliłem go. Pomyśl jak może to działać w trybie coop” – opowiada Hantzopoulos.

Jak dla nas cały ten cytat nie przedstawia zbyt wielu konkretów. Autorzy gry obiecują jednak, że wkrótce powiedzą więcej na temat tego wyjątkowego w skali świata trybu multiplayer. W międzyczasie możecie z kolegą w trybie kooperacji zrobić coś z tą butelką z alkoholem. Niekoniecznie musicie nią w siebie rzucać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here