Ale nie o tym chcieliśmy mówić. Gry, podobnie jak Internet, wkraczają w erę Game 2.0. Znowu wymyśliliśmy jakieś dziwne pojęcie, ale widać, że ich autorzy coraz częściej zwracają się do graczy z prośbą o „pomoc” w ich tworzeniu. Mogliśmy już zaprojektować okładkę limitowanej edycji Bioshock, wczoraj mogliśmy wybierać okładkę Call od Duty 4 a dziś…Dziś możemy zaproponować rodzaje Osiągnięć, które znajdą się w tytułowej grze (znaczy się Super Street Fighter II Turbo HD Remix ufff).

Takie informacje można przynajmniej znaleźć na oficjalnym blogu Capcomu. Z wszystkich podanych propozycji wybrana zostanie jedna, która znajdzie się w pełnej wersji gry przeznaczonej dla Xbox Live Arcade. Ciekawe kiedy pozwolą nam, graczom stworzyć całą grę – może w końcu powstanie wartościowa, trzecia część Deus Ex.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Game 2. 0 – bardzo ciekawe. . (BTW – pamietajcie ludzie – you’ve read it here first ! 😉 )Cytat:”Ciekawe kiedy pozwolą nam, graczom stworzyć całą grę – może w końcu powstanie wartościowa, trzecia część Deus Ex. „Katmay nie rozpalaj nadziei – jeszcze gotow jestem w to uwierzyc. . . np. Deus Ex 3 na PS3 . . . fizyka, fabula, interakcja, grafika. . . Rozmarzylem sie.

  2. Katmay nie rozpalaj nadziei – jeszcze gotow jestem w to uwierzyc. . . np. Deus Ex 3 na PS3 . . . fizyka, fabula, interakcja, grafika. . . Rozmarzylem sie. Nie jesteś sam. Sprawdź zresztą naszego nowego newsa o Deus Ex 3 – powinien już wisieć na stronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here