Atari zapowiedziało nowe wyścigi, w które zagramy tylko i wyłącznie na Xboxie 360. Nadano im nazwę RACE Pro. Za grę odpowiada studio SimBin, które donosi, że powinna jej produkcja powinna się zakończyć jesienią tego roku. Pozycja ta będzie nastawiona na realizm choć dla osób, które nie mają w żyłach wysokooktanowej benzyny przygotowano niespodzianki takie jak Mini Cooper Challenge czy możliwość ścigania się w trybie hot seat. W tej chwili wiemy już, że w RACE Pro znajdziemy licencjonowane auta, marki takie jak Alfa Romeo, BMW czy Chevrolet. Również tory, po których będziemy jeździć są wirtualnymi odpowiednikami prawdziwym tras. Wymieniono trzy z nich – Macau, Porto i Pau. Ah, prawie zapomnieliśmy. Wielbiciele wyścigów zasiądą również za kierownicą aut WTCC, a osoby jeżdżące w sieci zagrają w trybie multiplayer dzięki usłudze Xbox Live (maksymalnie 11 graczy oprócz nas). I to już wszystko co wiemy na temat tej produkcji. Wyglądajcie kolejnych newsów na jej temat, a już teraz przenieście się do galerii, w której znajdziecie pierwsze trzy screenshoty prosto z gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. „Szkoda”, że to jest exlusive. :(Ale takie są plusy (minusy?) tytułów na wyłączność. Race Pro będzie miał silną konkurencję w postaci Forza Motorsport 2. Liczę więc na tytuł z górnej półki.

  2. Atari nie ma teraz kasy na płacenie właścicielom marek za zniszczenia, bo ostatnio nie wiedzie im się za dobrze. Ale to może właśnie ta gra wyniesie ich w górę i trochę kaski przy okazji skoszą.

  3. No nie wiem jak będzie z tymi zniszczeniami, ale chyba wszyscy wielbiciele gier ze studia SimBin nie wyobrażają sobie, że może ich zabraknąć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here