INFORMACJA PRASOWA: Firma Microsoft® poinformowała o obecności marki Xbox 360 podczas 44 Rajdu Barbórki, który odbędzie się 9 grudnia 2006 roku – Szymon Ruta, młody kierowca rajdowy z teamu Telewizji Polsat i TV4, umieścił logo Xbox 360 na swoim samochodzie w części przeznaczonej dla przyjaciół. Szymon jest bardzo zapracowanym człowiekiem, a treningi i wyścigi rajdowe zajmują mu większość czasu, jednak w wolnych chwilach relaksuje się grając w grę Project Gotham Racing 3 na Xbox 360.

„Team konsoli Xbox 360 trzyma kciuki za dobry start Szymona Ruty i całego teamu Leszka Kuzaja” – powiedział Jarosław Andruszkiewicz z polskiego oddziału firmy Microsoft. „Jesteśmy pod wrażeniem szybkości rozwoju sportowych możliwości Szymona i chcemy podziękować za jego gest. W dzisiejszych czasach to niezmiernie rzadki przypadek, by zawodnik umieścił logo swojej ulubionej konsoli na samochodzie jadącym w prestiżowym wyścigu, a wszystko odbyło się z jego własnej inicjatywy. Dział rozrywki i akcesoriów w firmie Microsoft trzyma kciuki i życzy miejsca na podium” – podsumował Jarosław Andruszkiewicz.

„Rok 2006 to mój pierwszy pełny sezon startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i to od razu w najmocniejszej klasie, jeżdżąc w ekipie i pod okiem wielokrotnego Mistrza Polski – Leszka Kuzaja” – powiedział Szymon Ruta, kierowca rajdowy teamy Telewizji Polsat i TV4. „Rajd Barbórki, jak co roku kończy sezon sportowych zmagań. Spotykają się tu nie tylko najlepsi kierowcy rajdowi, ale i wyścigowi, czy chociażby rallycross'owi.

Rajd ten jest doskonałą okazją do zaprezentowania się szerokiej publiczności i sponsorom. Ze względu na małą ilość kilometrów, każdy najdrobniejszy błąd może pozbawić szans na dobre miejsce. Tak jak zawsze, razem z Dariuszem Burkatem, wystartujemy w barwach Telewizji Polsat i TV4, a wspierać nas i dbać o przyczepność będzie firma Pirelli. O medialność zatroszczy się Telewizja Polsat, TV4, A4 Magazyn, Dosdedos, Fluid i Plej Entertejment. W tym rajdzie do grona naszych przyjaciół dołączył Microsoft ze swoją konsolą Xbox 360, dzięki której mogę siedząc w domu doskonalić techniki rajdowego ścigania. Zapraszam wszystkich do kibicowania” – podsumował Szymon.

Termin: 9 grudnia 2005

OS1: Bemowo (1,82 km godz.10:00)
OS2: Żerań FSO Tor (3,95 km godz.10:30)
OS3: Cytadela (2,45 km godz.11:00)
OS4: Bemowo – równoległy (1,82 km godz.12:00)
OS5: Karowa (1,84 km godz.17:30)

Wszelkie informacje o rajdzie na www.barborka.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here