INFORMACJA PRASOWA

Konsola pojawi się w sklepach na terenie całego kraju w dniu 15 sierpnia 2008 roku i zastąpi dotychczasowy model urządzenia oferowanego z 20 GB dyskiem twardym. Sugerowana cena detaliczna nie ulegnie zmianie – nadal będzie wynosić 1049 PLN.Zwiększona przestrzeń dyskowa pozwoli graczom na jeszcze większy komfort korzystania z cyfrowej rozrywki – w nowym modelu Xbox 360 będzie można zgromadzić np. ponad 15 000 piosenek.

Xbox 360 z 60 GB dyskiem twardym to jeden z trzech modeli konsoli oferowanej Klientom.

W sklepach dostępne są także: Xbox 360 Arcade z kartą pamięci 256 MB oraz pięcioma mini grami będący doskonałą propozycją dla całej rodziny w sugerowanej cenie detalicznej 777 PLN; a także Xbox 360 Elite z dyskiem twardym o pojemności 120 GB – dostępny za 1399 PLN.

Xbox 360 oferuje nową jakość rozrywki:

•Konsola Xbox 360. Oferująca gry i cyfrową rozrywkę w wysokiej rozdzielczości. Generująca obraz w formacie 16:9, dźwięk przestrzenny, wygładzanie obrazu oraz port „high-definition multimedia interface” (HDMI).
•60 GB dysk twardy. Wymienny dysk twardy pozwala graczom na przechowywanie zapisu stanów z ulubionych gier, gromadzenie muzyki oraz innych materiałów multimedialnych.
•Funkcja „upscaling” filmów DVD. Dzięki niej zwykłe filmy DVD oglądane na konsoli Xbox 360 za pomocą kabla HDMI (sprzedawanego osobno) uzyskują lepszą jakość, bliską tej znanej z formatu wysokiej rozdzielczości.
•Bezprzewodowy kontroler. Pozwalający na łatwe i wygodne sterowanie w grach oraz na stały dostęp do cyfrowych zasobów dysku twardego za pomocą jednego przycisku. Dzięki nowoczesnej technologii kontroler pozwala na pracę do 30 godzin na jednym komplecie baterii oraz oferujący zasięg około 9 metrów.
•Największe portfolio gier. Konsola Xbox 360 oferuje swym nabywcom największa liczbę gier w wysokiej rozdzielczości dostępnych na rynku. Tylko na Xbox 360 każdy miłośnik nowoczesnej rozrywki znajdzie coś dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. • Konsola Xbox 360. Oferująca gry i cyfrową rozrywkę w wysokiej rozdzielczości. Generująca obraz w formacie 16:9, dźwięk przestrzenny, wygładzanie obrazu oraz port „high-definition multimedia interface” (HDMI). • 60 GB dysk twardy. Wymienny dysk twardy pozwala graczom na przechowywanie zapisu stanów z ulubionych gier, gromadzenie muzyki oraz innych materiałów multimedialnych. • Funkcja „upscaling” filmów DVD. Dzięki niej zwykłe filmy DVD oglądane na konsoli Xbox 360 za pomocą kabla HDMI (sprzedawanego osobno) uzyskują lepszą jakość, bliską tej znanej z formatu wysokiej rozdzielczości. • Bezprzewodowy kontroler. Pozwalający na łatwe i wygodne sterowanie w grach oraz na stały dostęp do cyfrowych zasobów dysku twardego za pomocą jednego przycisku. Dzięki nowoczesnej technologii kontroler pozwala na pracę do 30 godzin na jednym komplecie baterii oraz oferujący zasięg około 9 metrów. • Największe portfolio gier. Konsola Xbox 360 oferuje swym nabywcom największa liczbę gier w wysokiej rozdzielczości dostępnych na rynku. Tylko na Xbox 360 każdy miłośnik nowoczesnej rozrywki znajdzie coś dla siebie.

    gdzieś już to słyszałem. . . . natomiast wiadomość o konsoli z nowym dyskiem twardym już mnie obrzydza a to nowy xbox z 60gb a tu ps3 z 80gb ludzie co wam? ma mam 250gb u siebie i niech mi jakiś kutaragi podskoczy z 80gb. ruch MS bardziej rozumiem jakoże do xboxa nie moge sobie wymienic dysku z pcjednak to dla mnie nie zmienia faktu że ms się niestety już dawno mocno wkopał wypuszczjąc xboxa core i arcade bez dysku twardego w zestawie przez co gry nie mogą wymagać od użytkownika instalacji, dzięki czemu gry nie wyglądają najlepiej i mamy pokaz baletu w wykonaniu doryzowujących się teksturjakby ms zaczął rozdawac dyski do gier gratis to by mogli zaczas wymuszac instalacje no i gry by zyskały na jakości – byłbym w siódmym niebie a tak to mi niewiele po dysku bo do słuchania muzyki mam ipoda do ogladania filmów i obrazów odtwarzacz bd a do gier. . . dysk chociaz wystarcy karta pamieci

  2. Eh. . . ale sie musza cieszyc Ci co własnie kupili 360kę i mają tylko 20 ;-)A na poważnie – Pytanie do BEZMYŚLNEGO MICROSOFT’u:Na cholerę mi 60GB skoro nie ma polskiego Live i nie mogę pobierać żadnego contentu na ten HDD? Że niby i tak mam konto w UK założone?? A co to kogo. Dziś rozmawiałem ze specjalistą od prawa konsumenckiego. Czysto teoretycznie można pozwać MS za wprowadzanie na nasz rynek nie w pełni sprawnego produktu – na opakowaniu powinna pojawić się informacja żeW POLSCE KONSOLA NIE UMOŻLIWIA GRANIA ONLINE I KORZYSTANIA USŁUG ONLINE powinna być duża i czytelna i podana w każdej specyfikacji. Aż mnie korci żeby poświęcić trochę czasu i zmontować pozew zbiorowy. . . W każdym razie mimo miłości od pierwszego X’a powoli dojrzewam do przesiadki na PS3 bo nie lubię się czuć wystrychnięty na dudka. Kupię konsolkę konkurencji i BEZ ŁASKI będę miał prawo do wszystkiego. PS: mam agresywny wieczór bo w pracy sajgon a takie newsy z KŁAMSTWAMI M$ mnie dodatkowo buntują. . .

  3. Dobrze, że cena pozostaje ta sama. A wspominał ktoś, w jakiej technologii będzie wykonany w nowym modelu GPU? Słyszałem o 65nm, ale czy to jest dopiero planowane, czy już w tym modelu znajdzie się to ulepszenie?

  4. Ni to zwykły xbox z dyskiem 60gb. Ja na swoją 120gb w obudowie po 20gb nie narzekam :)Jak ktoś się nie zna to niech kupuje ta 60gb ja wole zapłacić 159zł za dysk 160gb przerobić go na xboxowa 120gb i mieć święty spokój.

  5. Do thenightmar – chyba jakoś nie trafiłeś z tym minusem. Że na PS3 nie wychodzą gry? Nie rozumiem tego minusa. Fanboj?Poza tym moje utyskiwania idą w kierunku braku polskiego XBL a nie biblioteki gier na konkretne konsole.

  6. ziomek_x360 to chyba ty nie widziałeś 🙂 się chłopcze nie znasz a wypowiadasz i niesłusznie wstawiasz minusy . . . Doczytaj,doucz się i wtedy wrócimy do dyskusji . . . a i czytaj ze zrozumieniem ! ! ! 🙂

  7. Można grac przez XBL. . ale trzeba się zarejestrować w innym panstwie. A odkad istnieje możliwość instalacji gier na HDD konsoli, wzrost podstawki premium z 20 GB na 60 jest jak najbardziej przydatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here