Oczywiście powyższy wstęp należy traktować z pewnym dystansem, ale do takich wniosków można dojść jeśli bezkrytycznie podejdzie się do kolejnych rewelacji, które przedstawia producent konsoli Xbox 360 (i jeśli zapomnimy na przykład o sukcesie Wii). Wczoraj pisaliśmy, że Microsoft chwali się wynikami sprzedaży w Europie. Od czerwca przybyło aż dwa miliony nowych posiadaczy Xboksów 360 i teraz na Starym Kontynencie jest to już ponad 7 milionowa armia. A teraz M$ chwali się, że w Wielkiej Brytanii od momentu wrześniowej obniżki cen ich konsola sprzedaje się dwa razy lepiej od konkurencji – czytaj PS3. W wywiadzie dla serwicu MCV pan Chris Lewis z Microsoftu z dumą oświadczył, że w ubiegłym tygodniu w słonecznej Italii sprzedano 2x więcej Xboksów niż Playstation 3. Poza tym według Lewisa 360tka dominuje w Rosji i krajach skandynawskich. Także w „bastionie” Playstation, czyli Hiszpanii PS3 ponoć przegrywa z konkurencją. Także Francja i Niemcy leżą u stóp Microsoftu.

Wierzymy na słowo, ale mimo wszystko wolimy badania rynkowe niezależnych firm analitycznych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Twoim zdaniem chyba niektórzy potraktowali jako test czytania ze zrozumieniem :DA odnośnie rewelacji na górze- sprawy nie przesądzajmy- rynek może należeć jeszcze do obu konsol, za rok-dwa powinno się okazać kto zajął drugie miejsce.

  2. Od czerwca przybyło aż dwa miliony nowych posiadaczy Xboksów 360 i teraz na Starym Kontynencie jest to już ponad 7 milionowa armia.

    Ilość sprzedanych PS3 w Europie – 6 463 028. Czarnulka powoli dogania X’a. . . Proszę w ostateczności podawać adresy bez hiperlinków -moderacja

  3. Powiedzcie mi jakie to ma znaczenie która konsola sprzedaje się lepiej?Mi się zawsze wydawało, że chodzi o gry ale widać co poniektórym zależy tylko na tym, żeby móc krzyczeć, że ich łopatka jest najlepsza w piaskownicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here