Dystrybucja programu na świecie ma rozpocząć się 27 października, czyli dokładnie za tydzień. Oznacza to, iż nasi zagraniczni koledzy już niebawem będą w stanie ocenić, na ile spisali się rosyjscy programiści. Kiedy natomiast You Are Empty zagości nad Wisłą? Tego niestety nie wiadomo, ale jeśli pojawią się stosowne informacje, to z całą pewnością o tym napiszemy.

Jak już wspomniałem, You Are Empty jest dziełem programistów zza wschodniej granicy. Gra pozwoli wcielić Ci się w jednego z mieszkańców sporego miasta Związku Radzieckiego. Przebywanie w tej miejscowości nie należy do najrozsądniejszych pomysłów – otóż rząd przeprowadza tam liczne eksperymenty, dążąc do stworzenia rasy nadludzi. Jak można się domyśleć, coś idzie nie tak i wszytko wymyka się z pod kontroli.

You Are Empty to gra należąca do gatunku FPS, posiadająca jednak sporo elementów przygodowych. Główne cele nie odchodzą mimo wszystko od założeń typowej strzelanki – najważniejsze jest, by „zabijać wrogów i samemu nie dać się zabić”. Jednym z atutów You Are Empty jest ładna oprawa wizualna – my niestety trochę poczekamy, nim ujrzymy ją na naszych ekranach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEA dla PS3
Następny artykułPolacy awansują na WCG

4 KOMENTARZE

  1. Czyżby okrojony Stalker? Coś czuje, że Cenega skradnie YaE, i doda go do swej *Rewolucji cenowej*, tak jak to zrobili z naprawdę świetną gierką Call of Cthulhu oraz Faces of War.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here