Chcesz stworzyć własną planszę w Battle for Middle-Earth II? Wpadnij na oficjalną stronę.

Black Hole Games nie próżnują i już wkrótce zamierzają dać nam możliwość stoczenia ogromnych bitew z udziałem czterech warhammerowych frakcji. Ludzie i Elfy ponownie muszą stanąć do walki z wojskami Chaosu i upewnić się, że dobro zawsze zwycięża.

A zwycięstwo nie przyjdzie łatwo – biorąc pod uwagę, że będziemy dowodzić zarówno na płaszczyźnie strategicznej, jak i taktycznej, trzeba się będzie wykazać nie lada talentem. Jak obniżyć morale nacierających Skavenów? Czy lepiej skorzystać z dział, czy wysłać do boju czempiona? Jak poradzić sobie z nie znającymi strachu siłami Chaosu? W końcu pojedynczy wojownik może nawet w sytuacji beznadziejnej opierać się naszym wojskom i tym samym samotnie uchronić swoich towarzyszy przed sromotną klęską… Ach, te decyzje.

Jak zwykle w grach opartych o system Warhammer ogromną rolę odgrywać będą wspomniani czempioni, którzy charakteryzować się będą niezwykłym opanowaniem sztuk walki albo unikatowymi zdolnościami magicznymi. Będą również oczywiście wzmacniać morale towarzyszy – nie ma to jak superbohater u boku, prawda?

Dodajmy do całości atrakcyjną fabułę wplecioną w kampanię, dopracowany silnik graficzny i możliwość niemal nieograniczonego dostosowania wyglądu armii do własnego widzismisię i Mark of Chaos zaczyna wyglądać naprawdę świetnie. Krwawe bitwy na nas czekają, wydajmy okrzyk wojenny! ROARRRRR! 😛

Acha, premiera jeszcze w tym roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here