INFORMACJA PRASOWA

Podczas dyskusji, jaka wywiązała się na zachodnim forum firmy Massive – twórców World in Conflict – jeden z graczy przedstawił wizerunek polskiego wydania kolekcjonerskiego gry. Zrobiło ono na graczach spore wrażenie, wywołując komentarze takie jak: „Wow, to niesamowite”, „To naprawdę, naprawdę fajne. I za 50 dolarów? U nas Edycja Kolekcjonerska kosztuje 60 dolarów i ma jakąś 1/9 tego, co wasza”, czy „Kurczę, muszę nauczyć się polskiego i wyjechać do Polski! Mój tata jest Polakiem, ja jestem w połowie Polakiem, więc wydaje mi się, że mam już niezły początek :P”.

Wizualizacje obu wersji Edycji Kolekcjonerskiej znaleźć można pod poniższymiadresami:

http://www.gram.pl/wic_wizual_zsrr/
http://www.gram.pl/wic_wizual_usa/

Komentarze zagranicznych graczy, doceniających prace wkładaną w tworzenie jak najwyższej jakości wydań gier z logo CD Projekt pokazują, że oferta polskiego rynku growego jeśli chodzi o PC w niczym nie odstaje jakościowo od największych rynków światowych. Co więcej, wydaje się, że jakość Polskich wydań gier często przewyższa to, co zazwyczaj oferowane jest w krajach na zachód od Polski. Dodatkowo polskie gry dostępne są za niższą niż na zachodzie cenę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jak widać dbanie o gracza się opłaca i CDProjekt nieźle stoi. Ja jakiś czas temu przestałem ściągać z netu pirackie wersje, gram w demo i wiem czego się spodziewać, idę i kupuję. Ale kolekcjonerskiej wersji żadnego tytułu jeszcze nie mam.

  2. Edycje kolekcjonerskie funduję sobie tylko gdy wychodzi następca gry wg mnie wybitnej. Niestety ostatnio nadziałem się na Gothicu 3 który był jaki był. . . Jednak samo wydanie było zdecydowanie najlepszym jakie widziałem, poza tym sam zapach starej książki jaki roztacza odziane w skórę pudełko był niesamowity 🙂 Muszę przyznać że CDP jest marką darzoną przezemnie największym zaufaniem w branży komputerowej rozrywki. Zasłużyli na to wieloletnią dbałością o klienta, jakością produktów oraz nienagannym supportem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here