Na stronach internetowych sklepu Gamestop znajdziemy pierwsze informacje na temat kolekcjonerskiego wydania Unreal Tournament 3. Sama gra zapakowana jest w w specjalne cynowe pudełko. Kiedy je otworzymy przed oczami stanie nam album w twardej oprawie, w którym znajdziemy szkice poglądowe z tego tytułu. Towarzyszy jej płyta DVD, na której nagrano ponad dziesięć godzin materiałów wideo objaśniających wszystkie funkcje edytora umożliwiającego tworzenie dodatków do tej pozycji. Na tej samej płycie znjadziemy również dokumenty „The History of Unreal Tournament” oraz „Behind the Scenes of UT3”.

Osoby składające preorder na ten tytuł w sieci Gamestop otrzymają również dodatkowy model postaci – Female IronGuard. Zestaw wyceniono na sześćdziesiąt dolarów bez jednego centa. Jego premierę ustalono na 19 listopada tego roku. Są chętni?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Czy te 60 dolarów (u nas pewnie 60 euro) dotyczy jednakowo wszystkich platform?ps. Takie dodatki powinny byc standartowym wyposazeniem gry.

  2. Jeżeli będzie to kosztowało 250 zł to spoko. Nic się nie stanie jak zamówię chociaż raz kolekcjonerską edycję z dodatkami. Jednak o Unreal Tournament 2004 i tak nie zapomnę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here