Dzień bez wiadomości (albo kilku wiadomości) na temat Dragon Age, to dzień stracony. Tak przynajmniej uważają Elektronicy i twórcy tego tytułu, którzy zasypują nas kolejnymi informacjami o tym RPGu. Dziś dowiedzieliśmy się, że w Dragon Age będzie można zagrać w oknie przeglądarki internetowej. To nie pomyłka. Pozycja ta zostanie wydana w formie „taktycznej mini-gry RPG” wykonanej w technologii Flash.

Otrzymała ona tytuł Dragon Age Journeys i zostanie stworzona przez EA 2D. „Podróże” mają być rozwijane przez długi czas, ale w pierwszej kolejności przyjdzie nam sprawdzić przygodę single player składającą się z trzech rozdziałów. Pierwszy z nich to „The Deep Roads”. Zwiedzimy w nim miasto krasnoludów – Orzammar – i przylegające do niego tereny.

EA nas zaskoczyło. Wierzyliśmy, że zbliżające się dużymi krokami Dragon Age będzie promowane na wiele ciekawych sposobów, ale nie przypuszczaliśmy, że w ten tytuł zagramy w oknie przeglądarki. Napiszcie co sądzicie o tym pomyśle i zajrzyjcie na blog BioWare jeśli chcecie zobaczyć co firma ma do powiedzenia na temat „Podróży”.

Za chwilę obok tej wiadomości zobaczycie pierwsze dwie grafiki z Dragon Age Journeys.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here