Cudownych wspomnień czar! W sklepach ocet, a w Pewexach samochodziki Matchbox kupowane za bony. A na naszych cudownych, 8-bitowych komputerach królował Knight Lore, a potem pierwsza (no niemal pierwsza) gra z Batmanem w roli głównej. Jeśli kojarzycie ten stary tytuł z 1986 roku i graliście w niego na swoich cudownych ZX Spectrum, Amstradach czy MSX’ach to z pewnością ucieszy was wieść, że pod tym adresem znajdziecie legalny, darmowy remake tej gry.

Jeśli kiedyś podobał wam się Batman od Ocean Software to musicie w to zagrać. Jeśli jesteście zbyt młodzi… tym bardziej polecam wam ten tytuł.

Na wspomnianej witrynie, czyli http://retrospec.sgn.net znajdziecie też inne cudowne gry z przeszłości. Alien 8, Chuckie Egg, Jest Set Willy i wiele innych. Łezka w oku się kręci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

    • Współczuję wam, że z takie gierki pocinaliście jak byliście młodzi 😀

      Ja ci wspolczuje ze grasz w takie gierki jak teraz wychodza. Krotkie, plytkie, ktore same sie przechodza. Wspolczesne pozycje nie maja nawet co startowac do klasyki pod wzgledem klimatu. Choc oczywiscie nie twierdze, ze kiedys same fajne rzeczy robili. Ale przynajmniej gra wymagala uzycia mozgu 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here