Dzisiaj już zaglądaliśmy do świata firmy Electronic Arts, w którym akurat w tej chwili dużo się dzieje. Problemy ma Dead Space, którego nie chcą wydać w trzech krajach. Zupełnym przeciwieństwem survival horroru EA jest w tym przypadku FIFA 09. Ta pozycja większych problemów nie ma, a jak dobrze pójdzie, to będzie lepsza od tegorocznego Pro Evolution Soccer. Czemu o tym piszemy? Ano dlatego, że w sieci pojawiła się zajawka gry Godfather 2. Dzięki niej poczujemy gangsterski klimat tej produkcji i wstępnie będziemy mogli ocenić czy tytuł ten z łatwością podbije nasze serca czy też zostanie szybko zapomniany jak jego pierwsza odsłona. Pod treścią newsa powinniście już widzieć materiał filmowy. Obejrzyjcie go i dajcie nam znać czy wypatrujecie tej pozycji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. {Trailer o ile pamiętam pojawił się już jakiś całkiem spory czas temu 🙂 }Wygląda to jak marna podróbka i tak już średniaka pt. „Scarface” (mówię o grze, nie o filmie ;> ). Pierwszy Godfather, choć mało urozmaicony to jednak przyciągał klimatem z filmu. Ten już tego nie ma i wg mnie będzie grą, która będzie zbierała noty 4-6/10 i przejdzie bez większego echa. Aczkolwiek – obym się mylił 🙂

  2. Nie jestem zwolennikiem srubowania grafiki, ale fakt, tutaj ona wyglada komicznie. Moze chociaz fabularnie gra nadrabiac bedzie ;-). Ale o tym to przekonam sie z recenzji, bo nie zapowiada sie bym zagral w ten tytul. Jesli juz o mafii, to tylko. . . Mafia 2 :>.

  3. Beznadzieja co tu gadać. Ale to polityka jak z Maluch Racer. Szybko zrobić bardzo słabą grę o czymś znanym i zarabiać na tych, którzy się kompletnie nie znają na grach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here