Już na wstępie musimy napisać, że w przeciwieństwie do klipu zapowiadającego pierwszą część Motorstorm, ten nie jest próbą oszukiwania graczy. Sony otwarcie przyznaje, iż jest to materiał CGI.

Nowe wyścigi mają się pojawić w sklepach jesienią tego roku. Gra jak już pisaliśmy przenosi nas na tropikalną wyspę gdzieś na Oceanie Spokojnym. W tytule tym zobaczymy wszystkie klasy aut, które znamy z oryginalnej gry. Dołożono do nich jednak potężne monster trucki. Z informacji dostarczonej przez Sony wynika, że w produkcji tej znajdziemy szesnaście różnych tras. W sieci zmierzymy się z taką samą (16) liczbą graczy, ale będziemy również mogli uruchomić tryb Split-screen dla czterech kierowców (jeśli mamy odpowiednio duże telewizory).

W tej chwili nie powiedziano nic więcej na temat opisywanej przez nas produkcji. Zostawiamy was więc z nowym materiałem filmowym i naszą recenzją pierwszego Motorstorm. Mamy nadzieję, że druga odsłona serii będzie przynajmniej tak dobra jak pierwsza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Prerenderowane zwiasyuny nie wnosza wiele nowego. Bez odrobiny gameplayu tak naprawde nikt nie jest w stanie wyrokowac jaka okaze sie gra. A mnie intra i przerywniki w samych grach juz jakos nie bawia. . .

  2. Dlatego takie drasowane intra służą do tego, żeby graczy zapoznać z grą, czyli (w tym wypadku) ze środowiskiem, z nowymi pojazdami, małą namiastką systemu rozgrywki itd. To jest intro. Jeżeli będzie ktoś chciał zobaczyć grę w akcji to wyszukuje gameplay’a z gry. Też z niecierpliwością czekam na gameplay i wierzę głęboko, że to będzie świetna gra jak jej poprzedniczka, może nawet lepsza.

  3. Zgadzam się z przedmówcą, to jest dopiero pierwszy zaprezentowany filmik, a już zdołał wywołać u mnie dreszczyk emocji. Jako wielki fan Motorstorma ( ponad 6 000 wyścigów online i gram jeszcze gdy mam czas ) jestem przekonany, że druga część nas nie zawiedzie. 16 tras:D z bujną roślinnością, wodą, błotem itp. Ja już nie mogę się doczekać, walka na monster trucki może być całkiem spoko, no i wkońcu będzie można zagrać z kolegami na splicie.

  4. Pierwsza cześć serii, jak dla mnie była OK, Nic więcej, zobaczymy co pokaże 2 cześć ten filmik ma ostrzyć apetyt i swe zadanie spełnia w 100%

  5. Pierwsza rzecz – zenujace jest to, ze split screen to w przypadku nowego MotorStorma nowosc. Taka funkcja powinna byc standardem dla absolutnie kazdego racera i juz. Druga rzecz – glupia sprawa, ze gra ma niby trafic do sklepow jesienia, a mamy marzec i tylko jeden render. No ja przepraszam, ale w przypadku pierwszego MS w rendery bawiono sie poltora, a nie pol roku przed premiera ;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here