Jak do tej pory Square Enix nie potrafiło zasłynąć jakimś szczególnym dbaniem o konsumentów, zamieszkujących dzikie rubieże Starego Kontynentu. Sytuacja ta jednak najwyraźniej zaczyna się zmieniać na lepsze, bowiem popularni Kwadratowi wybrali się na drobne zakupy i postanowili wydać w Europie kilka tytułów, o których jak do tej pory mogliśmy tylko pomarzyć.

Chyba najważniejszym nabytkiem SE została Persona 4 z PlayStation 2, najnowsza część tworzonej przez Atlus, bardzo rozbudowanej serii Shin Megami Tensei. Ukazać powinna się ona już na wiosnę przyszłego roku. Również w 2009-tym, tym razem do posiadaczy PS3, ma trafić Disgaea 3 sygnowana logiem Nippon Ichi Software. Ponadto, wiosną będą miały premiery również Disgaea DS oraz Rhapsody DS.

Dotychczas prawa do dystrybucji wyżej wspomnianych tytułów na terenie Europy znajdowały się w posiadaniu Koei i jako mieszkańcy Starego Świata bynajmniej nie wychodziliśmy na tym zbyt dobrze. Pozostaje więc mieć nadzieję, iż Square Enix z obowiązków wydawcy wywiąże się nieco lepiej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here